להלן כתבה שפורסמה בעיתון "כאן דרום" על הסניף החדש שלנו באשקלון:

 

כתבה על סניף אשקלון בעיתון כאן דרום

 

" תושבי אשקלון חשבתם על שיפור האנגלית שלכם לאחרונה?

השבוע פתחה חברת ההשכלה הבין לאומית, ברלינגטון אינגליש, את הסניף ה-16 של החברה באשקלון ומעכשיו תושבי העיר והסביבה יוכלו ללמוד אנגלית בקלות בשיטה הבין-לאומית המוכחת של הרשת.

עכשיו תושבי העיר אשקלון יכולים להנות ממערכת הלימוד המקוונת המתקדמת והטובה ביותר מסוגה בעולם, אשר מבוססת על פטנטים מצליחים ובעלת ניסיון מוכח של מאות אלפי תלמידים שכבר התקדמו בשפה האנגלית.

המערכת פועלת כיום בלמעלה מ-35 מדינות ברחבי העולם, התלמיד מקבל גישה של 24 שעות ביממה למערכת למידה ממוחשבת. למערכת יחידות לימוד רבות המדמות מצבים מחיי היומיום, כגון: היכרות, אינטראקציה חברתית, הצגת מידע, ראיונות עבודה, סמול-טוק והכל בשפה האנגלית.

בכל יחידת לימוד בתוכנה יש למידה של אוצר מילים ייחודי, תרגול דיאלוג, קטעי קריאה, דקדוק וכו', כי כמובן שפה נלמדת על ידי שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה, כך למדנו כולנו את השפה העיברית.

המערכת המתוחכמת יודעת לזהות ולתקן טעויות בדיבור לרבות תיקוני הגהה וככה בעצם משפרת את רמת הדיבור של התלמיד.

בנוסף למערכת, החברה מלמדת קבוצות לימוד בכיתות קטנות המאפשרות התאמה למגוון הצרכים של התלמיד, לרמת האנגלית של התלמיד ומתן יחס אישי לכל אחד ואחד.

המורים בסניף מכירים ויודעים לעקוב אחר התלמיד ויחד איתו לשפר את רמת האנגלית ומודעים לקצב ההתקדמות וליכולות הלמידה האישיות שלו. במהלך המפגש לומדים התלמידים להתמודד עם סיטואציות יומיומיות מהחיים אך ורק בשפה האנגלית, כגון: טיולים בחו"ל, שיחת חולין, הזמנת אוכל, קניות, שיחה עסקית, אקטואליה, התנהלות במקום עבודה, כתיבת מיילים ומכתבים.

מנהלת הסניף, עדי עמיאני, סיפרה לנו: "אני שמחה מאוד על העובדה שהחברה בחרה להתמקד בשיפור רמת האנגלית הפריפריה ובחרה באשקלון כסניף הראשון שנפתח לאחר זמן רב. בימים אלו החברה צומחת מיום ליום ובקרוב תפתח למעלה מ-20 סניפים ברחבי הארץ".

תושבי אשקלון יכולים להנות מהסניף שממוקם בקניון חוצות אשקלון, קומה ב', שם מחכות עדי ושרון, המורה האהובה של הסניף, על מנת לדאוג שעד הקיץ תושבי אשקלון ידעו לדבר בשפה האנגלית."