מורים פרטיים לאנגלית

שיעורי אנגלית פרטיים אונליין בזום עם מורה צמוד ויחס אישי, הדרך שלך להצלחה בלימוד אנגלית

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
שיעור אונליין פרטי באנגלית

באילו נושאים נתמקד בשיעורים פרטיים באנגלית?

המורים הפרטיים של ברלינגטון אינגליש מתמחים בעבודה פרטנית המאפשרת לכל תלמיד לרכוש את הכלים הנדרשים לשליטה בשפה האנגלית בקצב שלו. באמצעות שיטות התרגול הייחודיות של ברלינגטון אינגליש, המותאמות לכל תלמיד ותלמידה, המורים הפרטיים שלנו ישפרו את יכולות הכתיבה, הקריאה והדיבור שלכם, ויסייעו לכם להשיג בטחון מלא בכישורי האנגלית שלכם.

אוצר מילים

השפה האנגלית היא שפה עשירה ומורכבת המכילה את אוצר המילים הגדול ביותר. ככל שאוצר המילים שלכם יהיה רחב יותר, כך תוכלו להתבטא בצורה ברורה יותר ולנהל שיחות ארוכות ומשמעותיות יותר, וכמובן להבין את מה שאתם שומעים או קוראים, מבלי להיתקע באמצע מול מילה לא מוכרת. במהלך השיעורים, המורה שלכם יחשוף אתכם לאוצר מילים רחב ומגוון ויבצע אתכם תרגולים שיסייעו להרחיב את אוצר המילים שלכם.

כתיבה וניסוח

כתיבה וניסוח הם הבסיס בלימודי שפה חדשה. במסגרת השימוש היומיומי בשפה האנגלית כולנו נדרשים לכתוב ולנסח, מפוסט חברי בפייסבוק, דרך מודעת מכירה למוצר שלנו ועד מסמך רשמי, בכל אחד מאלה צורת הניסוח עוזרת לנו בהעברת המסר הרצוי בצורה המדויקת והטובה ביותר. בברלינגטון אינגליש המורה הפרטי שלכם יעבוד איתכם על כללי הכתיבה והניסוח הנכונים לכתיבת סוגים שונים של טקסטים ומסמכים, ויתרגל איתכם קריאה של סוגי טקסטים שונים באמצעותם תלמדו להכיר את צורות הניסוח השונות ולהתאים את סגנון הכתיבה והניסוח לסיטואציות שונות ולמטרות שונות.

תרגילי דקדוק

מכיוון שהשפה האנגלית אינה שפת האם שלנו, כללי הדקדוק אינם מוטבעים בתוכנו ואנחנו חייבים ללמוד אותם על מנת להבין את השפה ולעשות בה שימוש ללא טעויות. בלימוד אנגלית עם מורה פרטי תלמדו את כללי הדקדוק הנכון שיסייעו לכם להבין את חוקיות השפה ואת צורת האיות הנכונה של המילים השונות, ותתרגלו יחד עם המורה את השימוש הנכון בכללי הדקדוק בקריאה, בכתיבה ובדיבור.

תרגול דיבור

החשש מלהתחיל לדבר בשפה חדשה שזה עתה למדנו קיים אצל כולם ובכל גיל. לימודי אנגלית עם מורה פרטי למבוגרים מסייעים בהפגת החשש הזה באמצעות תרגול אחד על אחד, רק אתם והמורה הפרטי שלכם. באמצעות תרגול דיבור תצברו לאט לאט ניסיון ותיישמו את חוקי הדקדוק והניסוח שהמורה הפרטי שלכם לימד אתכם, ותצברו ביטחון לשימוש בשפה גם עם אנשים אחרים.
תלמידת ברלינגטון

שיעורים פרטיים באנגלית אונליין

בקיאות ושליטה בשפה האנגלית מסייעים לשיפור ההתנהלות היומיומית שלנו בדיוק כמו חשבון, כתיבה וקריאה. הצורך בשימוש בשפה האנגלית מלווה אותנו בכל תקופה בחיים ובכל מקום בו אנחנו נמצאים – אנחנו נדרשים לשליטה באנגלית כשאנחנו מטיילים ביבשות מרוחקות וכשאנחנו נוסעים לסופשבוע קצר באירופה, כשאנחנו שומעים מוזיקה ברדיו או באפליקציות, צופים בסרטים וסדרות בטלוויזיה או אונליין, לומדים לימודים אקדמאיים או צופים בהרצאות באינטרנט. דרישות הבקיאות והשליטה בשפה האנגלית הולכות וגוברות אם אנחנו בין מנהלים עסק בינלאומי ונדרשים לנהל שיחות מקצועיות באנגלית עסקית עם עמיתינו לעבודה ועם לקוחותינו.

לכל אחד יש צורך אחר עבורו הוא צריך לשפר, לתגבר או ללמוד מאפס את השפה האנגלית. השיטות השונות ללימוד אנגלית מציעות היום מגוון אפשרויות ורבים בוחרים לשפר את האנגלית שלהם באמצעות קורסים קבוצתיים הנערכים באונליין או בכיתה. אך לא לכולם מתאים ללמוד בקבוצה, וישנם אנשים שזקוקים לתשומת הלב והיחס האישי. הפתרון לכך הוא למידה עם מורה פרטי לאנגלית, מכיוון שרק בשיעורים עם מורה פרטי ניתן לקבל את היחס ותשומת הלב האופטימלית בסביבה המושלמת ללמידה.

יתרונות הלמידה בשיעורים פרטיים לאנגלית

ללמידה באמצעות שיעורים פרטיים באנגלית יתרונות רבים, בעיקר עבור מבוגרים שסיימו את בית הספר ולוקחים שיעורים פרטיים באנגלית לא כחלק מתגבור הלימודים אלא כלמידה עצמאית.

שיפור הביטחון – שיעורים פרטיים באנגלית מסייעים למבוגרים לשפר את הבטחון העצמי. החשש הראשוני של דיבור בשפה שבה אתם לא שולטים מול כיתה שלמה של תלמידים אינו קיים בשיעורים פרטיים, בהם רק אתם והמורה נמצאים. המורים לאנגלית בונים את השיעורים כך שהם יסייעו ויחזקו אתכם התלמידים בנקודות החשובות עבורכם – דיבור, קריאה וכתיבה. שיחות אישיות עם מורה פרטי מאפשרות לכם לתרגל את האנגלית שלכם בחופשיות ולקבל משוב מידי שמסייע לשיפור הבטחון.

התמדה – בתהליך הלמידה של שפה חדשה עניין ההתמדה הוא חשוב במיוחד. בעוד בלמידה בקבוצה אתם יכולים לדלג על שיעור מדי פעם בפעם, והוא יתקיים גם בלעדיכם, כשאתם לומדים עם מורה פרטי לאנגלית אתם מחויבים יותר לתהליך ולמורה. המחויבות הזו מסייעת לכם להתמיד בשיעורים, לבצע את המטלות והתרגילים ולהגיע לתוצאות.

יחס אישי – המורה הפרטי שלכם נמצא שם רק בשבילכם. הוא או היא מעניקים לך יחס אישי ואוזן קשבת. מכיוון שזה שיעור שנועד רק בשבילכם, באפשרותכם לקבוע את לוח הזמנים והוא נתון לשליטתכם המוחלטת.

אם חשוב לכם לשלוט בשפת האנגלית ואתם מתעניינים במסגרת למידה מסודרת ללימוד או שיפור השפה, ברלינגטון אינגליש מחכה לכם. בית הספר שלנו לאנגלית הוא בעל ניסיון וידע רב של לימוד בכל הרמות – מסטודנט מתחיל ועד לאנשי עסקים מן המניין. אנחנו פה בשביל לתת לכם את קורס האנגלית שיביא אותכם ליעדים שהצבתם לעצמכם.

מורה אנגלית מסביר לתלמידים

צוות מורים מיומן

כל שיעור מונחה על ידי מורה לאנגלית שוטפת שתומך, מטפח ומעצים את הביטחון העצמי של התלמידים לאורך התכנית. המורים שלנו מקצועיים, מוסמכים ומנוסים ויאפשרו לכם להתחיל להשתמש בשפה מבלי לחשוש. הצוות הפדגוגי שלנו מספק למורים תכנים וחומרים מעשירים ואף תמיכה ומשוב לאורך הדרך כדי שיגיעו לשיעור מוכנים להעשיר גם אתכם.

רמות

תתחילו ללמוד אנגלית איך ומתי שמתאים לכם

1
מתחילים
Beginners
2
רמת ביניים
Intermediate
3
מתקדמים
Advanced

ללמוד אנגלית בכל מקום ובכל זמן

אפליקציה ללימוד אנגלית

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-21 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

רוז

רוז נולדה בדרום אפריקה והתחילה ללמד אנגלית כחלק מתהליך חיפוש קריירה. היא עוסקת בתחום הוראת האנגלית כבר 10 שנים ומלמדת בוגרים מגיל 18 ומעלה. רוז הצטרפה לברלינגטון אינגליש לפני כ-4 שנים כדי ללמד מבוגרים אנגלית מדוברת בכל הרמות. ההעדפה שלה היא ללמד פרונטלית ולכן יש סיכוי שתפגשו אותה בכיתה.

מוריה

מוריה נולדה וגדלה בישראל. בצבא לקחה חלק בתכנית עתודה שהכניסה בה את התשוקה ללמד אנגלית. לאחר השירות הצבאי עשתה תואר ראשון בספרות אנגלית והוציאה תעודת הוראה באנגלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

למוריה 15 שנות ניסיון בלימוד אנגלית, 6 שנים מתוכן בברלינגטון אינגליש והיא מלמדת מגוון של גילים, החל מתלמידי יסודי (כולל חינוך מיוחד) ועד מבוגרים.

יסמין

יסמין נולדה וגדלה בישראל, אך למרות זאת אנגלית זו שפה שהיא גדלה איתה בבית וליוותה אותה כל החיים. יסמין מגיעה מתחום של תרגום ספרים ונכנסה לתחום ההוראה לפני כשנתיים, מתוכן התחילה ללמד אנגלית בחטיבת ביניים ולפני כשנה וחצי הצטרפה גם לצוות ההוראה של ברילנגטון אינגליש. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה וביחסים בינלאומיים, תואר שני בלימודי אירופה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגרת תכנית הסבת אקדמאיים להוראת לשון וספרות אנגלית ממכללת גורדון.

קלאודיה

קלאודיה נולדה וגדלה בישראל. מגיל מאוד צעיר אהבה השפה וזה מה שהכניס בה את הרצון להתחיל ללמד אנגלית. קלאודיה עשתה לימודי B.Ed בהתמחות באנגלית במכללה הערבית לחינוך בחיפה, לימודי M.A בחינוך התמחות בהדרכה מאוניברסיטת חיפה ובנוסף, הוציאה תעודת הוראה באנגלית. לקלאודיה 23 שנות ניסיון בלימוד אנגלית. לפני שהצטרפה לברלינגטון לפני כ-3 שנים, לימדה תלמידים בגילי יסודי ועד תיכון.

אנטונינה

אנטונינה נולדה באוקראינה ורק לאחרונה הצטרפה לצוות ההוראה שלנו בברלינגטון אינגליש.

מאז ומתמיד תחום ההוראה הלהיב אותה ולכן החליטה ללמד אנגלית. היא מלמדת בעיקר בני נוער ומבוגרים ועד היום היא מוצאת את הקריירה שלה מתגמלת מאוד. לאטונינה ניסיון של מעל 15 שנים כולל תואר שני בהוראה ותרגום, תעודת IELTS והכשרה של TEFL מאוקראינה.

רובין

רובין נולד באנגליה ועלה לישראל בגיל 21. התחיל ללמד אנגלית לאחר שנחשף לרמת האנגלית בארץ ומתוך הרצון והשאיפה לעזור לישראלים לשפר את האנגלית שלהם. רובין בעל תואר ראשון בפוליטיקה, תואר שני MBA בניהול עסקים ותעודת הוראה באנגלית מלונדון. בתחילת דרכו הוא עסק בלימודי אנגלית עסקית בחברות ומפעלים. מתוך 12 שנות ניסיון, רובין מלמד כבר 9 שנים בקורסים של ברלינגטון אינגליש למבוגרים.

הירשמו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ חינם