מבחן רמה

באמצעות מבחן הרמה הממוחשב של ברלינגטון אינגליש המתאים לכל הרמות, נבחן ונגלה מהי רמת האנגלית שלך.

מתחילים / רמת ביניים / מתקדמים

במבחן נבדוק את היכולות שלך בשפה האנגלית

*בסיום המבחן, יועץ לימודים מוסמך יצור עמך קשר, לקבלת
ייעוץ חינם ובניית תוכנית לימודים אישית לשיפור האנגלית שלך. בהצלחה!

רוצה לגלות מהי רמת האנגלית שלך?

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה

רוצה לדעת מה משמעות
הציון שקיבלת?

ציון

מתחילים

Beginners

קורס אנגלית למתחילים של ברלינגטון אינגליש נוצר במיוחד עבור מי שחושש מלמידת השפה ורוצה להתגבר על הפחד ולהתחיל לדבר אנגלית. אנו נלמד אותך כל מה שצריך לדעת מהבסיס כך שלהרכיב משפט בקלות ולדבר עם ביטחון, יבוא לך באופן טבעי.

רמת ביניים

Intermediate

יש לך ידע מסוים באנגלית, אבל כנראה שהיית רוצה לשפר את המיומנויות שלך. אוצר המילים שלך לא רע, אך עדיין קשה לך להרכיב משפט, שלא נדבר על לשוחח עם אנשים אחרים. קורס אנגלית ברמת ביניים יכול להיות המקפצה שלך בשפה האנגלית. בברלינגטון נעשיר את הידע שלך ונעבוד על יכולות הכתיבה, הקריאה וכמובן הדיבור ואף נשפר את יכולת ההגייה שלך.

מתקדמים

Advanced

אנגלית ברמה בסיסית או בינונית, לא מספיקה על מנת להתקדם למשרות נחשקות בשוק העבודה. קורס אנגלית למתקדמים, מיועד לאנשים עובדים ויאפשר לך ללמוד בזמנים גמישים מבלי לפגוע בשגרת העבודה שלך. הקורס יסייע לך להרחיב את אוצר המילים ולשפר את שטף הדיבור ופשוט להיות רמה אחת מעל כולם!

קורס מותאם לכל הרמות ללימוד אנגלית בקלות!

אנגלית היא שפה עשירה ומורכבת, וכל אחד מגיע עם רמת ידע שונה באנגלית ועם אוצר מילים אחר. הדרך הנכונה ביותר לשפר את האנגלית שלך היא באמצעות קורס בו התלמידים נמצאים ברמת אנגלית זהה לשלך, והמורים מתאימים את שיטת הלימוד לרמה שלך.

מבחן רמה באנגלית של ברלינגטון אינגליש הינו מבחן חינמי המאפשר לך לקבל מושג לגבי רמת האנגלית שלך, על ידי בדיקה מקצועית ומוכחת, אשר באמצעותה נוכל להמליץ לך על הקורס המתאים ביותר לרמת האנגלית שלך, ולהתאים לך את תכנית הלימודים באופן אישי וכך להבטיח את השיפור המשמעותי ביותר.

בחורה לומדת אנגלית באוטובוס
תלמיד שעובר מבדק רמה באנגלית - ברלינגטון

מבחן רמה אונליין לבדיקת השליטה שלך באנגלית - בחינם!

מבחן הרמה של ברלינגטון אינגליש הוא מבחן רמה באנגלית הנערך בחינם, ומטרתו בחינת רמת האנגלית שלך לצורך המלצה על הקורס המתאים לך ביותר.

מבחן רמה באנגלית און ליין של ברלינגטון אינגליש בודק את השליטה שלך בשפה האנגלית באמצעות תרגילים הבוחנים את יכולות הבנת הנקרא והבנת הנשמע שלך, רמת השליטה שלךבכללי הדקדוק ואת עושר אוצר המילים שלך.

בסיומו של המבחן תתקבל תוצאה בין 1 ל-3 שתעיד על רמת האנגלית שלך. זוהי נקודת הפתיחה שלך ומכאן אפשר רק לעלות. בנוסף, יועץ לימודים מוסמך יצור עמך קשר לקבלת ייעוץ חינם ובניית תוכנית לימודים אישית לשיפור האנגלית שלך.

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

הירשמו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ חינם