אנגלית לקריירה

הקריירה שלך צריכה אנגלית. זה הזמן להירשם לקורס אנגלית מותאם למקצוע שלך

קחו את הקריירה שלכם לשלב הבא!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה

אם אתם סטודנטים בסביבת לימודים אינטנסיבית או עובדים בסביבת עבודה המערבת גורמים בינלאומיים ולקוחות או ספקים מחו"ל, סביר להניח שנאלצתם להשתמש באנגלית עסקית. ואם אינכם דוברי אנגלית שפת אם, יכול להיות שנתקלתם במצב בו לא הצלחתם להעביר את המסר שרציתם כראוי, או חוויתם קשיי הבנה אל מול בקשות ושאלות שקיבלתם, ויתכן מאוד שאף לא הצלחתם לעבור ראיון עבודה באנגלית עקב כך. ישראלים רבים מעדיפים להימנע מהתעמתות עם אותן סיטואציות, אך ישנה אפשרות טובה יותר אשר תאפשר לכם להמשיך ולצמוח ולהתגבר על מכשולי השפה העומדים בפניכם, זאת בזכות לימודי אנגלית אשר מיועדים בדיוק עבור אלו אשר מעוניינים לקחת את הקריירה שלהם לשלב הבא.

0 +
מדינות בעולם
0
סניפים בישראל
0 +
תלמידים בעולם

לכל תחום עיסוק
יש את "האנגלית שלו"

פיננסי

גם בתחום הפיננסים, אנגלית מקצועית יכולה להקפיץ את הקריירה שלך. בכל חברה גלובלית נמצאים גם אנשי מפתח בתום הפיננסי וכדי להצליח, עליהם להיות מעודכנים ולשלוט בשפת התעשייה. רוצה לשפר את האנגלית המקצועית שלך ולהתברג בחברה בינלאומית? עם ברלינגטון עושים זאת בקלות!

תיירות

אמרת תיירות - אמרת אנגלית! אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם התיירות ולכן לכל אדם במקצוע צריכה להיות אנגלית שוטפת. הקורס שלנו נבנה בצורה שתאפשר לך לתרגל את האנגלית בהתאמה מלאה למקצוע ותאפשר לך להתמקד בסיטואציות ודיאלוגים מחיי היומיום שלך בעולם התיירות.

אדמיניסטרציה

בארגונים קטנים וגם גדולים השימוש בשפה האנגלית הולך וגובר. כישורים בשפה האנגלית כגון כתיבת טקסטים, מענה לדוא"ל ושיחה באנגלית הופכים להיות חיוניים. צבירת מיומנויות שונות באנגלית יאפשרו לך להתקדם בקריירה ולהרחיב אופקים. הקורס שלנו נבנה בצורה שתאפשר לך לתרגל את האנגלית בהתאמה מלאה למקצוע ותאפשר לך להתמקד בתחומים המעניינים אותך.

רפואה

חלק נכבד מלימודי רפואה, סיעוד ורוקחות מתבצע באנגלית. יכול להיות שהאנגלית שלך טובה ויש לך יכולת לקרוא מסמכים ומאמרים מקצועיים, אבל מה לגבי הצגת פרזנטציה באנגלית? דיבור בפני קהל? אנחנו כאן כדי לעזור לך לצבור את הביטחון הדרוש לך כדי להתקדם בקריירה.

היי טק

כולם כבר יודעים שכדי להיכנס להייטק, הדבר הכי חשוב שצריך זה שליטה בשפה האנגלית. רוצה להתקבל למשרה בחברת הייטק נחשבת ויש לך חשש להגיש קו"ח בגלל רמת האנגלית שלך? קורס אנגלית להייטק בברלינגטון אינגליש יכין אותך לקראת הקריירה בהייטק.

משפטי

בעולם הגלובלי ובעקבות הגברת היחסים המסחריים והמוסדיים עם מדינות אחרות, השפה האנגלית הפכה לחיונית עבור כל עורכי הדין והמשפטנים. בברלינגטון אינגליש פיתחנו קורס אנגלית משפטית, שיתמקד בעולם התוכן המשפטי ויכלול דיאלוגים וסיטואציות מתחום המשפט. בדרך זו יתאפשר לך לתרגל את האנגלית בסביבה הטבעית והמתאימה ביותר עבורך.

מקצועות חופשיים

שוב ויתרת על לקוח רק בגלל שהוא דובר אנגלית? לא עוד! בברלינגטון אינגליש נלמד אותך לנהל שיחה מבלי לחשוש ולהעביר את המסר שלך בצורה ברורה. קורס אנגלית למקצועות חופשיים יאפשר לך לתרגל סיטואציות אמיתיות מהעבודה היומיומית שלך בהתאם לתחום העיסוק שלך.

מכירות

בחברות גלובליות הצורך בשפה האנגלית הוא הכרחי. הקורס מתאים לאנשי מכירות מכל תחום, ויקנה לך כלים להתמודד עם מגוון דיאלוגים וסיטואציות אמיתיות מפגישות מכירה. הקורס מכסה את כל התהליך מרגע ההכנה לפגישה, דרך מצגות מכירה וכולל בתוכו את שגרת היומיום השוטפת בעולם המכירות. הקורס שלנו נבנה בצורה שתאפשר לך לתרגל את האנגלית בהתאמה מלאה לעולם המכירות ותאפשר לך להתמקד בתחומים המעניינים אותך.

תעופה

עובדים מענף התעופה פוגשים על בסיס יומיומי אנשים מכל העולם, והמשותף לכולם הוא שכנראה נתקשר עם אותם אנשים באנגלית. דיילים ודיילות, פקחי טיסה, טייסים ובעלי תפקידים נוספים שאינם בטוחים באנגלית שלהם ורוצים להגביר את הביטחון בשטף הדיבור, ימצאו בברלינגטון אינגליש קורס שידבר את השפה והז'רגון המקצועי שלהם!

הנדסה

מקצועות ההנדסה מעניינים אותך? חשבת לעבוד במקצוע? בטח כבר הבנת שאנגלית היא חובה בשבילך. שיפור מיומנויות השפה האנגלית ולימוד אנגלית טכנית בכתב או בעל פה יכולות לקדם אותך בקריירה ואף יאפשרו לך לעבוד בחברות גלובליות ולהרוויח יותר.

קריירה

קורות חיים באנגלית הפכו לתנאי נדרש עבור ישראלים רבים, עקב ריבוי החברות הבינלאומיות הפועלות בארץ והישראלים שנוסעים לעבוד בחו”ל. גם חברות ישראליות שעובדות עם גורמים בינלאומיים דורשות לעיתים קורות חיים באנגלית.

פברואר 2022
ICON TEST

לפני שנתאים לך קורס אנגלית אישי, זה הזמן לבחון את רמת האנגלית שלך!

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-21 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

הירשמו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ חינם