קורס אנגלית פרונטלי

ללמוד אנגלית עם מורה בכיתה, בקבוצות קטנות עם יחס אישי

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
כלים ללימוד אנגלית

באילו נושאים נתמקד בקורס אנגלית פרונטלי?

המורים המנוסים והמקצועיים של ברלינגטון אינגליש מתמחים בעבודה מדוייקת מול התלמידים, המאפשרת לכל תלמיד להתקדם בקצב שלו. המורים בקורסי אנגלית הפרונטליים של ברלינגטון אינגליש ילוו אתכם לאורך כל הקורס, בשיעורים ואחריהם, ויעניקו לכם את כל הכלים שיאפשרו לכתוב, לקרוא ולשוחח באנגלית עם עמיתים מהעבודה, חברים בפייסבוק או אנשים שפגשתם בחו"ל.

אוצר מילים

אוצר המילים הוא המפתח לשימוש ושליטה בשפה האנגלית, בלעדיו לא נוכל להבין את מה שאנחנו קוראים או שומעים, ובוודאי שלא לנהל שיחה שוטפת באנגלית. במסגרת קורס אנגלית פרונטלי, המורה שלכם יחשוף בפניכם אוצר מילים רחב ומגוון, מכל תחומי החיים. התרגולים הרבים במהלך השיעורים יאפשרו לכם לתרגל את אוצר המילים שרכשתם, והשיחות הרבות המתקיימות במהלך השיעורים ביניכם לבין המורה וביניכם לבין התלמידים האחרים, יחשפו אתכם למילים חדשות נוספות אותן תלמדו להכיר מתוך השיחות עצמן.

כתיבה וניסוח

הדבר שמבדיל בין אנשים שלמדו אנגלית לבין אנשים ש"פשוט מבינים" אנגלית, אלו הן יכולות הכתיבה והניסוח. הכתיבה יוצרת עבורנו תמונה ויזואלית של רמת הידע שלנו, ומסייעת לנו בהבנה של מבנה המילים והמשפטים. כשאתם לומדים אנגלית בקורס אנגלית פרונטלי בברלינגטון אינגליש, יש לצידכם תמיד זוג עיניים מקצועיות שבוחן ומכוון אתכם. במהלך המפגשים בקורס מורה האנגלית שלכם יהיה שם לצידכם, גם כדי ללמד אתכם את כללי הכתיבה והניסוח הנכונים וגם כדי לבחון את הדרך בה אתה מיישמים את הלמידה בתרגילים, לתקן ולכוון.

תרגילי דקדוק

בדיוק כמו בעברית, גם כללי הדקדוק האנגלי הם כללים מובנים וידועים, שלא תמיד באים לידי ביטוי בשפה המדוברת. כשאנחנו שומעים שירים באנגלית או סדרה באנגלית, לא תמיד אנחנו נחשפים לכללי הדקדוק הנכונים. כדי להכיר את כללי הדקדוק הנכונים ולדעת להשתמש בהם בצורה מדויקת, צריך ללמוד אותם. בלימוד אנגלית בקורס אנגלית פרונטלי, תעברו יחד עם המורה בכיתה על כל כללי הדקדוק, תעברו על דוגמאות שונות ותתרגלו יחד את יישום הכללים השונים בקריאה, כתיבה ודיבור.

תרגול דיבור

אין חכם כבעל ניסיון, כך טוען המשפט המפורסם והצודק. כדי לשלוט באמת בדיבור בשפה האנגלית צריך פשוט לדבר, לדבר ולדבר. כאשר לומדים שפה חדשה, זה תמיד טוב שיש גם מישהו שמקשיב. במסגרת קורס לימודי אנגלית פרונטלי תוכלו לשוחח באנגלית עם המורה ועם שאר התלמידים, לתרגל את אוצר המילים שלכם ואת כללי הדקדוק שלמדתם ולפתח מיומנויות שיחה. הסימולציות הנערכות במסגרת הקורס יעניקו לכם בטחון ויכינו אתכם לשיחות בנושאים שונים וברמות שונות.
שיעור פרונטלי בברלינגטון אינגליש

קורס אנגלית פרונטלי של
ברלינגטון אינגליש

קורס אנגלית פרונטלי בברלינגטון אינגליש יעניק לך כלים אשר יאפשרו לך לחזק ולשפר את יכולות הדיבור וההבנה של השפה האנגלית, במקביל ליכולות הקריאה והכתיבה שלך. בעזרת השיטה הטובה בעולם, המשלבת לימודים בכיתה קטנה עם מורה ותוכנה לתרגול מרחוק, המטרות שלך נמצאות בהישג ידך.

היתרונות של קורס אנגלית פרונטלי בברלינגטון אינגליש

קורס האנגלית הפרונטלי של ברלינגטון אינגליש פותח ע"י אנשי מקצוע מובילים במטרה להעניק לך את כל הכלים הדרושים ללימוד אנגלית בקלות ובמהירות. הקורס משלב למידה פרונטלית יחד עם למידה אונליין לפי בחירתך. מה זה אומר?  באפשרותך לבחור איך ללמוד בכל שיעור. אם היום לא מתחשק לך לצאת מהבית – ניתן ללמוד אונליין, ואם מחר מתחשק לך להגיע לכיתה ולפגוש את המורה – באפשרותך להשתבץ לשיעור פרונטלי. לו"ז הקורס בידיים שלך!

תלמיד אנגלית חושב בזמן שיעור
רמות

מתחילים ללמוד אנגלית איך ומתי שמתאים לכם

1
מתחילים
Beginners
2
רמת ביניים
Intermediate
3
מתקדמים
Advanced

ללמוד אנגלית בכל מקום ובכל זמן

אפליקציה ללימוד אנגלית

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מהסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

הירשמו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ חינם