שאלות נפוצות

במסגרת פגישת הייעוץ לקראת הלימודים, נבצע מבדק רמה אשר קובע את רמת הלימוד המתאימה לך. קביעת הרמה אינו סוף פסוק ובכל רגע נתון באפשרותך לפנות למורה או לצוות בית הספר שיבדוק האם רמת האנגלית שלך השתפרה והאם מומלץ לך לעבור רמה.

שיטת הלימוד בברלינגטון אינגליש היא ייחודית וגמישה כך ששיעור אחד אינו תלוי באופן ישיר בשיעור אחר. כתוצאה מכך, תלמיד אשר מרגיש כי רמת הלימוד אינה מאתגרת אותו או שרמת הלימוד מעט גבוהה לו, יכול בכל שלב לעבור לרמה אשר תהיה לו יותר נוחה ותותאם לצרכיו. על מנת לשנות את רמת הלימוד שלך יש לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 5878* או בוואטסאפ

שיעורים בקורס אינם תלויים זה בזה ובמידה והחסרת שיעור אין הדבר פוגע בתהליך הלמידה שלך. במידה ונאלצת להיעדר משיעור או שצפויה לך היעדרות ממספר שיעורים בעתיד, כל שעליך לעשות זה לעדכן את שירות הלקוחות מראש ותאריך סיום הקורס שלכם יידחה בהתאם.

מערכת הברלינגטון הינה תוכנת למידה ייחודית לבית הספר, אשר ניתן לתרגל בה וללמוד אוצר מילים וכללי דקדוק בצורה אינטראקטיבית, בשלל מצבים מחיי היום יום. המערכת מצוידת במנוע זיהוי הדיבור המתקדם בעולם והיא יודעת לזהות את הקול של התלמיד ומתקנת אותו במידה וישנן טעויות הגייה. המערכת זמינה לתלמידים באופן חופשי 24/7 במהלך תקופת הקורס.

במערכת הברלינגטון אינגליש קיימות הרחבות מקצועיות בתחומים שונים ורמות שונות. קורסי האנגלית המקצועית של ברלינגטון אינגליש יכינו אתכם לתחום העבודה שלכם, יקנו לכם כלים לדיבור שוטף ורכישת אוצר מילים הרלוונטיים לתחום העיסוק שלכם.

צוות ההוראה של בית הספר מורכב ממורים דוברי אנגלית כשפת אם, בעלי ניסיון בהוראת האנגלית כשפה שנייה. במהלך תקופת עבודתם, עובר צוות המורים בבית הספר הכשרות והשתלמויות מקצועיות המקנות להם כלים נוספים ללימוד השפה האנגלית בצורה הטובה ביותר.

אנו מאמינים כי על מנת לחזק את שטף הדיבור ולשבור את מחסום השפה, נחוצה למידה בקבוצות קטנות של עד 9 תלמידים. שיטת הלימוד מבטיחה שהתלמידים מקבלים יחס אישי ולא חוששים להתחיל לדבר בשפה האנגלית וכך רוכשים שטף דיבור וביטחון בשפה גם מחוץ לכיתה.

בית הספר מתמחה בהוראת אנגלית מדוברת והעשרת שטף הדיבור והביטחון בשפה האנגלית. יחד עם זאת, קורסי הלימוד שלנו משלבים גם עבודה על שלל מרכיבי השפה כגון התנסחות בכתב, דקדוק, הרחבת אוצר מילים, דיבור שוטף וקריאה.

עלות הקורס משתנה בהתאם לאופן הלמידה ואורך הקורס שיתאים לך. ישנם קורסים ארוכים יותר, קצרים יותר, ישנם קורסי לימוד פרטיים אחד על אחד ויש קבוצתיים, יש לימודים באונליין ויש לימודים פרונטליים. הקורס יותאם לך באופן אישי לפי הצורך שלך, המטרה שהצבת לעצמך והאופן שבו מתאים לך לשפר את האנגלית שלך.

אנו מאמינים שדיבור הוא המפתח ללימודי האנגלית, כל תלמיד חייב לדבר את השפה על מנת לשפר אותה. תלמידים אשר יקפידו על הנחיות בית הספר, יראו התקדמות. ההנחיות הינן: הגעה רציפה לשיעורים (2 שיעורים בשבוע) ועבודה של לפחות 3 שעות בשבוע על מערכת הברלינגטון אינגליש והאפליקציה. בכל שאלה ובקשה לעזרה, ניתן לפנות למוקד השירות בטלפון 5878* וצוות השירות ישמח לתת מענה.

מערכת הברלינגטון הינה מערכת למידה אינטרנטית. השימוש במערכת מתבצע באמצעות שם משתמש וסיסמה וניתן להשתמש בה בכל זמן ומכל מקום במסגרת תקופת הקורס שרכשתם.

יש לנו 35 סניפים ברחבי הארץ, מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום. לרשימת הסניפים המלאה לחץ כאן

הלימודים בברלינגטון אינגליש מיועדים לגיל 18 ומעלה.

במידה ואינך רואה שיעורים ביומן ייתכן ונכנסת למשבצת "לוח הזמנים שלי" – שם ניתן לראות את השיעורים ששובצו בלבד. יש להיכנס אל משבצת "שיבוץ/שינוי שיעורים" – שם ניתן לראות את לוח השיבוצים.

יש להיכנס במערכת אל משבצת "My Schedule" – שם ניתן לראות בשורה "שיעורים ששובצו" את כמות השיעורים שנרכשו ואת כמות השיעורים ששובצו.

מעבר רמה כרוך בחוות דעת מקצועית והמלצה של מורה. לאחר שמורה ימליץ לך על מעבר רמה, שירות הלקוחות ישבץ אותך לרמה הרלוונטית.

דקדוק ניתן לתרגל במשבצת "Courses" בשורה הנקראת "General English", יש לבחור את הרמה הרצויה ולאחר מכן להיכנס אל משבצת ה"student lessons" – שם ניתן לראות נושאים כלליים שתחת כל נושא ישנן קטגוריות לתרגול בכל פרמטר של השפה, שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה. ניתן למצוא בתרגולים הללו המון עבודה לשיפור הדקדוק.

יש להיכנס למשבצת "My Schedule", לאחר מכן להיכנס אל משבצת "צפייה בקורסים שלי" – שם ניתן לראות שורה עם תאריך השיעור. 5 דקות לפני השיעור יופיע כפתור בצבע ירוק שעליו רשום "הצטרף" ובלחיצה על הכפתור, השיעור יפתח.

יש להיכנס אל משבצת "My Schedule", לאחר מכן יש ללחוץ על משבצת "שיבוץ/שינוי שיעורים" ואז ייפתח יומן השיבוצים. משבצות סגולות מעידות על שיעורים פנויים שניתן להשתבץ אליהם, בלחיצה על המשבצת הסגולה נראה את כל הפרטים על אותו השיעור – שם המורה, תאריך, יום, שעה ונושא השיעור. יש ללחוץ על "בחר" על מנת להשתבץ לשיעור.

לצפייה בסרטון הדרכה בנושא שיבוץ לשיעורים לחצו כאן >>

חבל שהחלטת לבטל.. אבל אם זו ההחלטה שקיבלת, אנחנו איתך. מרגע שנשלח טופס ביטול חתום על ידך למוקד שירות הלקוחות וקיבלת אישור על כך שהוא התקבל, יוחזר כספכם עד 30 ימי עסקים.

לא נורא ששכחת, זה קורה. מתקשרים ל-5878* או שולחים הודעה בוואטסאפ ונציגינו ישחזרו לכם את הסיסמה בלי בעיה!

בטח! הקורסים שלנו מאפשרים למידה באונליין בלבד או למידה משולבת של שיעורים בסניף הקרוב לבית יחד עם שיעורי אונליין, לבחירתך.

אנו מעניקים תעודות על מעברי רמה ולפי בקשה ניתן גם להוציא אישור על הלימודים בבית הספר.

לא מוצאים תשובה?