קורס אנגלית

קורס האנגלית שלנו מותאם לכל הרמות ויאפשר לך ללמוד אנגלית בקלות!

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה

ברלינגטון אינגליש הוקמה מתוך מטרה לאפשר לכל אדם ללמוד אנגלית בקלות ובמהירות באמצעות השיטות המתקדמות ביותר. לכן יצרנו מספר של קורסים באנגלית שיאפשרו לך לקבל פתרון מקיף ומקצועי במקום אחד, אשר משלבים לימוד עם מורה דובר אנגלית כשפת אם עם מערכת לימוד משוכללת. בברלינגטון אינגליש אנו מציעים בחירה בין מגוון קורסים אשר מותאמים למקצוע שלך ומכילים את אוצר המילים הרלוונטי עבורך.

0 +
מדינות בעולם
0
סניפים בישראל
0 +
תלמידים ברחבי העולם למדו בחומרי קבוצת ברלינגטון
תלמיד בקורס אנגלית באוטובוס לומד דרך אפליקציה
איך ללמוד אנגלית בקלות

קורסי האנגלית של ברלינגטון אינגליש

קורס אנגלית מדוברת של ברלינגטון אינגליש פותח במטרה להעניק לך את כל הכלים הדרושים ללמוד אנגלית בקלות ובמהירות בעזרת השיטה הטובה בעולם, המשלבת קורס בכיתה עם מורה ותוכנה ללימוד אנגלית אונליין. בקורס שלנו נעניק לך כלים אשר יאפשרו לך לחזק ולשפר את יכולות הדיבור וההבנה של השפה האנגלית, במקביל ליכולות הקריאה והכתיבה.

קורס לשיפור האנגלית של ברלינגטון אינגליש יאפשר לך ללמוד במהירות ובקלות, באמצעות שיטות לימוד חדשניות וייחודיות עם גמישות מלאה ללוח הזמנים וקצב ההתקדמות שלך ובהתאמה למטרות שלך: טיוליום ונסיעות לחו"ל, רילוקיישן, קריירה או אפילו העשרה.

בברלינגטון אינגליש אנו מקפידים שקורסי האנגלית יועברו על ידי מורים מקצועיים דוברי אנגלית כשפת אם בקבוצות קטנות, התואמות את רמת התלמידים ומאפשרות יחס אישי לכל תלמיד. במקביל ניתן להמשיך את הלימודים עם מערכת הברלינגטון אינגליש, התוכנה המתקדמת , אשר תאפשר לך לתרגל שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה, ממש כמו עם המורה בכיתה.

מה תמצאו בקורסים שלנו?

קורסים מותאמים לכל רמה ולכל מטרה ללימוד אנגלית בקלות!

קורס לימוד האנגלית של ברלינגטון אינגליש שם דגש רב על מתן מענה כולל, אשר יאפשר לכל אדם לשפר את השפה שלו בצורה קלה ונוחה. באמצעות יצירת סביבה דוברת אנגלית, אנו למעשה מקיפים אותך מכל הכיוונים ויוצרים לך מציאות אידאלית לרכישת השפה תוך שימת דגש על מספר אלמנטים: מורים מקצועיים דוברי אנגלית כשפת אם, כיתות קטנות ואישיות מותאמות לרמה שלך, מערכת למידה המאפשרת תרגול שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה, שליטה בקצב ההתקדמות ובמעבר בין הרמות, קורס דיבור באנגלית המותאם לתחום העיסוק שלך.

תלמידי ברלינגטון בקורס לימוד אנגלית מדברים
אנגלית לקריירה

קורס ללימוד אנגלית
מותאם לתחום העיסוק שלך

פיננסי

הייטק

רפואי

תעופה

משפטי

מכירות

תיירות

אדמיניסטרציה

הנדסה

מקצועות חופשיים

היתרונות שלנו

שיטות לימוד חדשניות וייחודיות עם גמישות מלאה ללוח הזמנים

קורסים לאנגלית של ברלינגטון אינגליש מאפשרים לכם ללמוד במהירות ובקלות, באמצעות שיטות לימוד חדשניות וייחודיות עם גמישות מלאה ללוח הזמנים וקצב ההתקדמות שלכם. בברלינגטון אינגליש אנו מקפידים שקורסי האנגלית יועברו על ידי מורים מקצועיים דוברי אנגלית שפת אם בקבוצות קטנות, התואמות את רמת התלמידים ומאפשרות יחס אישי לכל תלמיד. במקביל ניתן להמשיך את הלימודים עם מערכת הברלינגטון אינגליש, התוכנה המתקדמת ללימוד אנגלית, אשר מאפשרת לכם לתרגל שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה, ממש כמו עם המורה בכיתה.

וי

שיבוץ עצמי לשיעורים באפליקציה

וי

סניפים בפריסה ארצית – לימודים קרוב לבית

וי

מעבר בין רמות הלימוד בחינם וללא תלות בקבוצה

וי

התמקדות במקצועות ותחומי עיסוק

וי

תחילת לימודים מיידית וללא המתנה לפתיחת קורס

וי

תכנת לימוד מתקדמת בעלת טכנולוגיה ייחודית לזיהוי ותיקון הדיבור

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-29 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

שאלות נפוצות על קורס אנגלית

לא מוצאים תשובה?

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!