מורים פרטיים לאנגלית

שיעור אונליין פרטי באנגלית עם מורה צמוד ויחס אישי, הדרך שלך להצלחה בלימוד אנגלית

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
שיעור פרטי באנגלית

באילו נושאים נתמקד בשיעורים פרטיים באנגלית?

המורים הפרטיים של ברלינגטון אינגליש מתמחים בעבודה פרטנית המאפשרת לכל תלמיד לרכוש את הכלים הנדרשים לשליטה בשפה האנגלית בקצב שלו. באמצעות שיטות התרגול הייחודיות של ברלינגטון אינגליש, המותאמות לכל תלמיד ותלמידה, המורים הפרטיים שלנו ישפרו את יכולות הכתיבה, הקריאה והדיבור שלכם, ויסייעו לכם להשיג בטחון מלא בכישורי האנגלית שלכם.

תלמידת ברלינגטון

שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים

בקיאות ושליטה בשפה האנגלית מסייעים לשיפור ההתנהלות היומיומית שלנו בדיוק כמו חשבון, כתיבה וקריאה. הצורך בשימוש בשפה האנגלית מלווה אותנו בכל תקופה בחיים ובכל מקום בו אנחנו נמצאים – אנחנו נדרשים לשליטה באנגלית כשאנחנו מטיילים ביבשות מרוחקות וכשאנחנו נוסעים לסופשבוע קצר באירופה, כשאנחנו שומעים מוזיקה ברדיו או באפליקציות, צופים בסרטים וסדרות בטלוויזיה או אונליין, לומדים לימודים אקדמאיים או צופים בהרצאות באינטרנט. דרישות הבקיאות והשליטה בשפה האנגלית הולכות וגוברות אם אנחנו בין מנהלים עסק בינלאומי ונדרשים לנהל שיחות מקצועיות באנגלית עסקית עם עמיתינו לעבודה ועם לקוחותינו.

לכל אחד יש צורך אחר עבורו הוא צריך לשפר, לתגבר או ללמוד מאפס את השפה האנגלית. השיטות השונות ללימוד אנגלית מציעות היום מגוון אפשרויות ורבים בוחרים לשפר את האנגלית שלהם באמצעות קורסים קבוצתיים הנערכים באונליין או בכיתה. אך לא לכולם מתאים ללמוד בקבוצה, וישנם אנשים שזקוקים לתשומת הלב והיחס האישי. הפתרון לכך הוא למידה עם מורה פרטי לאנגלית, מכיוון שרק בשיעורים עם מורה פרטי ניתן לקבל את היחס ותשומת הלב האופטימלית בסביבה המושלמת ללמידה.

יתרונות הלמידה בשיעורים פרטיים לאנגלית

ללמידה באמצעות שיעורים פרטיים באנגלית יתרונות רבים, בעיקר עבור מבוגרים שסיימו את בית הספר ולוקחים שיעורים פרטיים באנגלית לא כחלק מתגבור הלימודים אלא כלמידה עצמאית.

שיפור הביטחון – שיעורים פרטיים באנגלית מסייעים למבוגרים לשפר את הבטחון העצמי. החשש הראשוני של דיבור בשפה שבה אתם לא שולטים מול כיתה שלמה של תלמידים אינו קיים בשיעורים פרטיים, בהם רק אתם והמורה נמצאים. המורים לאנגלית בונים את השיעורים כך שהם יסייעו ויחזקו אתכם התלמידים בנקודות החשובות עבורכם – דיבור, קריאה וכתיבה. שיחות אישיות עם מורה פרטי מאפשרות לכם לתרגל את האנגלית שלכם בחופשיות ולקבל משוב מידי שמסייע לשיפור הבטחון.

התמדה – בתהליך הלמידה של שפה חדשה עניין ההתמדה הוא חשוב במיוחד. בעוד בלמידה בקבוצה אתם יכולים לדלג על שיעור מדי פעם בפעם, והוא יתקיים גם בלעדיכם, כשאתם לומדים עם מורה פרטי לאנגלית אתם מחויבים יותר לתהליך ולמורה. המחויבות הזו מסייעת לכם להתמיד בשיעורים, לבצע את המטלות והתרגילים ולהגיע לתוצאות.

יחס אישי – המורה הפרטי שלכם נמצא שם רק בשבילכם. הוא או היא מעניקים לך יחס אישי ואוזן קשבת. מכיוון שזה שיעור שנועד רק בשבילכם, באפשרותכם לקבוע את לוח הזמנים והוא נתון לשליטתכם המוחלטת.

אם חשוב לכם לשלוט בשפת האנגלית ואתם מתעניינים במסגרת למידה מסודרת ללימוד או שיפור השפה, ברלינגטון אינגליש מחכה לכם. בית הספר שלנו לאנגלית הוא בעל ניסיון וידע רב של לימוד בכל הרמות – מסטודנט מתחיל ועד לאנשי עסקים מן המניין. אנחנו פה בשביל לתת לכם את קורס האנגלית שיביא אותכם ליעדים שהצבתם לעצמכם.

מורה אנגלית מסביר לתלמידים
רמות

תתחילו ללמוד אנגלית איך ומתי שמתאים לכם

1
מתחילים
Beginners
2
רמת ביניים
Intermediate
3
מתקדמים
Advanced

ללמוד אנגלית בכל מקום ובכל זמן

אפליקציה ללימוד אנגלית

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-35 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה