קורס אנגלית אונליין

ללמוד אנגלית אונליין עם מורה מבלי לצאת מהבית!

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
כלים ללימוד אנגלית אונליין

באילו נושאים נתמקד בקורס אנגלית אונליין?

בעידן בו אנחנו חיים היום, כל אחד יכול ללמוד אנגלית בצורה מקצועית גם מהבית. הכלים הטכנולוגיים הפשוטים העומדים לרשות כולנו מאפשרים לכל אחד לעבור קורס אנגלית אונליין בעזרת המחשב הביתי או הלפטופ, בהנחייתם של מורים מקצועיים לאנגלית.
Learn English Online with Burlington – בזכות השילוב של שיעורים אונליין בהנחיית מורה לאנגלית, עבודה אישית בתוכנת הלימוד העולמית של ברלינגטון אינגליש ותרגול באמצעות אפליקציה ללימוד מילים באנגלית, קורס האנגלית המקוון שלנו הוא פתרון אידיאלי ללימוד אנגלית באינטרנט שמתאים לכל אחד ואחת, ומאפשר לכם לשפר את האנגלית שלכם בזמן, במקום ובקצב שלכם.

אוצר מילים

השפה האנגלית היא שפה עשירה ומורכבת המכילה את אוצר המילים הגדול ביותר. למידה של אוצר מילים רחב מסייעת לכם להתבטא בצורה ברורה יותר ולנהל שיחות ארוכות ומשמעותיות יותר, וכמובן להבין את מה שאתם שומעים או קוראים, מבלי להיתקע באמצע מול מילה לא מוכרת. במסגרת קורס אנגלית מקוון תחשפו לאוצר מילים רחב ומגוון, תלמדו להכיר את המילים על צורותיהן השונות ותוכלו לתרגל על מנת להרחיב את אוצר המילים שלכם. בנוסף, תלמדו שיטות באמצעותן תוכלו להרחיב את אוצר המילים שלכם באופן יומיומי.

כתיבה וניסוח

כתיבה וניסוח של מסמכים ומכתבים מהווים חלק חשוב בשימוש היומיומי בשפה האנגלית. מכתיבת פוסט ברשתות החברתיות ועד לכתיבת מסמך רשמי – לצורת הכתיבה שלנו ולבחירת הניסוח יש השפעה רבה על הדרך בה המסר שלנו יועבר ויתקבל על ידי הקוראים. בקורס אנגלית אונליין של ברלינגטון אינגליש תלמדו את כללי הכתיבה והניסוח הנכונים לכתיבת סוגים שונים של טקסטים ומסמכים, מכתיבת קורות חיים באנגלית ועד לכתיבת מכתב רשמי. באמצעות קריאה ותרגול של סווגי טקסטים שונים תלמדו להכיר את צורות הניסוח השונות ולהתאים את סגנון הכתיבה והניסוח

תרגילי דקדוק

למידה של שפה זרה שאינה שפת אם מחייבת אותנו ללמוד גם את כללי הדקדוק, ההכרחיים להבנת השפה ולשימוש בה. בקורס לימוד אנגלית אונליין תלמדו את הדקדוק הנכון ותתרגלו את השימוש הנכון בו בקריאה, בכתיבה ובדיבור. תרגילי הדקדוק יסייעו לכם להבין את חוקיות השפה, את צורת האיות הנכונה של המילים השונות, גם אלו שנראות לכם ארוכות ומסובכות במיוחד, ואת הדרך לבנות משפטים. שימוש בדקדוק נכון ישפר את האנגלית שלכם וימנע מצבים של שגיאות בניסוח, בכתיבה או בדיבור.

תרגול דיבור

החלק שנחשב בעיני רבים לקשה ביותר בלימודי השפה האנגלית הוא הדיבור. גם אנשים ששולטים בקריאה וכתיבה של אנגלית, והם בעלי אוצר מילים עשיר ומגוון, מוצאים את עצמם חוששים לדבר באנגלית. החשש אינו נובע מכך שהדיבור באנגלית קשה יותר מקריאה או כתיבה בשפה האנגלית, להפך, פעמים רבות יצירת שיחה קלה יותר מכתיבה מכיוון שהיא אינה מחויבת בכללי הכתיבה והדקדוק, אלא פשוט מחוסר בטחון שנובע מחוסר ניסיון. לכן, הדרך הטובה ביותר לצבור ניסיון וליישם את כל הידע הנרחב שאתם רוכשים בקורס אנגלית אונליין היא פשוט להתחיל לדבר. בקורס אנגלית באינטרנט תוכלו לתרגל שיחות ומצבים מחיי היומיום בעזרת התכנה או האפליקציה, ולנצל כל רגע פנוי לתרגול הדיבור שלכם, גם אם אין אף אחד בסביבה, לקבל משוב, לשפר את הדיקציה ולצבור ביטחון.
תלמידת אנגלית מחזיקה אייפד

Learn English Online

בזמן שמתאים לכם: לימוד אנגלית  אונליין מאפשר לכם להצטרף לשיעורים המקוונים בזום בכל יום ושעה שמתאימים לכם, בנוחות של הבית שלכם. יום או לילה, אמצע השבוע או במהלך הסופ"ש, אתם בוחרים מתי להצטרף לשיעור בזמן ובמקום שנוח לכם.

במקום שמתאים לכם: קורס לימוד אנגלית באינטרנט חוסך לכם המון זמן יקר. אין צורך לתכנן את הלו"ז היומי כך שיתאים למערכת השיעורים שלכם, ואין צורך לבלות זמן יקר בנסיעות הלוך ושוב אל השיעור. אפשר להתחבר אל השיעור דרך כל מחשב, מהבית או מהחופשה, ולשפר את האנגלית שלכם.

בקצב שמתאים לכם: כשאתם לומדים אנגלית בקורס אנגלית מקוון, אף פעם לא תפספסו שיעור. בקורס לימוד אנגלית באינטרנט אתם קובעים את הקצב ויכולים להצטרף לכל שיעור בכל שלב, כך שלא תפסידו שום דבר. אם נכחתם בשיעור ואתם מרגישים שאתם רוצים לחזור על השיעור, תוכלו להצטרף ולצפות בשיעור פעם נוספת.

במקביל לקריירה שלכם: קורס אנגלית מקוון אידיאלי לאנשים בעלי קריירה שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם אך לא תמיד פנויים לשיעורים בימים קבועים או בשעות קבועות. הקורס המקוון של ברלינגטון מאפשר לכם לימוד אנגלית במחשב מכל מקום בו אתם נמצאים ובכל שעה של היום או הלילה. תוכלו לעשות זאת אפילו ממקום העבודה, מהמשרד או מהבית. בזמן ובקצב שמתאים לכם.

לימוד אנגלית אונליין

בעולם הדיגיטלי של היום, הרבה מהפעילויות השגרתיות שלנו הפכו למקוונות וכך גם לימודי האנגלית אשר הפכו פשוטים ונגישים יותר. אנו מזמינים אותך ללמוד אנגלית ממש כמו בכיתה, לנצל את הזמן שלך בבית לפיתוח אישי וליהנות מכל היתרונות של לימודים אונליין. לימודי אנגלית באינטרנט יאפשרו לך לשפר את האנגלית שלך מכל מקום בארץ ובעולם, מבלי לפגוע בשגרת חייך. בברלינגטון אינגליש קיימים שיעורי אנגלית אונליין בזום בהנחיית מורה והלימודים הינם בקבוצה קטנה המותאמת לרמה שלך. באפשרותך לבחור מתי ללמוד ולשבץ את עצמך לשיעורים בימים ובשעות המתאימים לך באמצעות אפליקציה ידידותית ופשוטה. מעבר לשיעורים עם המורה, טכנולוגיית הלמידה המתקדמת בעולם לימוד אנגלית תהיה זמינה לך 24/7 במהלך כל תקופת הקורס ובה ניתן לתרגל את שלל מרכיבי השפה ולחזור על אוצר המילים הנלמד בשיעור אונליין.
תלמידה לומדת בקורס אנגלית אונליין
רמות

מתחילים ללמוד אנגלית איך ומתי שמתאים לכם

Beginners
Intermediate
Advanced

ללמוד אנגלית בכל מקום ובכל זמן

אפליקציה ללימוד אנגלית

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות

שאלות נפוצות על קורס אנגלית אונליין

לא מוצאים תשובה?

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

הירשמו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ חינם