לימוד אנגלית

רוצה להרגיש ביטחון באנגלית שלך?
מהיום לומדים אנגלית בקלות!

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
לימוד אנגלית הפך להכרח בכל תחומי חיינו בעידן המודרני. מתוך הבנה זו נוסדה חברת ברלינגטון אינגליש כשהחזון המרכזי שלה הינו לאפשר לכל אדם ללמוד אנגלית בקלות ובנוחות, ובכך להצטייד בכלי המשמעותי ביותר בארגז הכלים שאנו לוקחים עימנו במסע לעבר הגשמת חלומותינו. בברלינגטון אינגליש אנו משתמשים בידע שצברנו במשך עשרות שנים ב-32 מדינות ועם למעלה מ-2 מיליון תלמידים, כדי ליצור עבורכם את הקורס האידאלי ללימוד אנגלית, אשר יאפשר לכם ללמוד אנגלית בקלות ובמהירות.
0 +
מדינות בעולם
0
סניפים בישראל
0 +
תלמידים ברחבי העולם למדו בחומרי קבוצת ברלינגטון
תלמיד מצביע בשיעור אנגלית
איך ללמוד אנגלית בקלות

שיטת הלימוד של ברלינגטון אינגליש

שיטת לימוד האנגלית של ברלינגטון אינגליש מבוססת על השיטה האידיאלית לרכישת שפה ונקראת למידה מעורבת. בשיטה זו משלבים לימודים פרונטליים עם מורים מקצועיים, דוברי אנגלית שפת אם, בכיתות קטנות באותה רמה, אשר מעניקים יחס אישי לכל אחד מהתלמידים יחד עם מערכת למידה מהמתקדמות בעולם ללימוד אנגלית מהבית אשר מאפשרת לתרגל שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה, תוך כדי התמקדות בנקודות הקושי שלך, ממש כמו עם המורה בכיתה.

השירותים שלנו

קורסים ללימוד אנגלית מדוברת בקצב שלך

ברלינגטון אינגליש הוקמה מתוך מטרה לאפשר לכל אדם ללמוד אנגלית בקלות ובמהירות באמצעות השיטות המתקדמות ביותר. מתוך מטרה זו יצרנו מספר קורסים ללימוד אנגלית המאפשרים לך לקבל פתרון מקיף ומקצועי במקום אחד. קורסי האנגלית של ברלינגטון אינגליש נבנו במיוחד בשבילך ומותאמים עבורך, ומשלבים לימוד עם מורה דובר אנגלית כשפת אם, יחד עם מערכת לימוד משוכללת ללמידה 24/7 מכל מכשיר ומכל מקום. רוצה לשפר את האנגלית שלך לטובת קידום בקריירה? בברלינגטון קיימות עשרות הרחבות מקצועיות בתוכנת הלימוד אשר יספקו לך מיקוד באנגלית המקצועית במגוון תחומי עיסוק.
תלמידה בברליגטון שלומדת אנגלית אונליין
אנגלית לקריירה

לימוד אנגלית בהתאם לתחום העיסוק שלך

פיננסי

הייטק

רפואי

תעופה

משפטי

מכירות

תיירות

אדמיניסטרציה

הנדסה

מקצועות חופשיים

למה ללמוד עם ברלינגטון אינגליש?

שיטות לימוד חדשניות וייחודיות עם גמישות מלאה ללוח הזמנים

קורסי האנגלית של ברלינגטון אינגליש מאפשרים לכם ללמוד במהירות ובקלות, באמצעות שיטות לימוד חדשניות וייחודיות עם גמישות מלאה ללוח הזמנים וקצב ההתקדמות שלכם. בברלינגטון אינגליש אנו מקפידים שקורסי האנגלית יועברו על ידי מורים מקצועיים דוברי אנגלית שפת אם בקבוצות קטנות, התואמות את רמת התלמידים ומאפשרות יחס אישי לכל תלמיד. במקביל ניתן להמשיך את הלימודים עם מערכת הברלינגטון אינגליש, התוכנה המתקדמת ללימוד אנגלית, אשר מאפשרת לכם לתרגל שמיעה, דיבור, קריאה וכתיבה, ממש כמו עם המורה בכיתה.
וי

שיבוץ עצמי לשיעורים באפליקציה

וי

סניפים בפריסה ארצית – לימודים קרוב לבית

וי

מעבר בין רמות הלימוד בחינם וללא תלות בקבוצה

וי

התמקדות באנגלית מקצועית במגוון תחומי עיסוק

וי

תחילת לימודים מיידית ללא המתנה לפתיחת קורס

וי

תכנת לימוד מתקדמת בעלת טכנולוגיה ייחודית לזיהוי ותיקון הדיבור

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-35 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה