לימוד אנגלית ברמת ביניים

התאמת קורס אנגלית לרמה שלך זו אחת המטרות העיקריות שלנו לכן פיתחנו קורס למגוון רמות, מתוך רצון אמיתי לתת לך קורס שיתאים לצורך שלך בצורה מושלמת

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה

אנגלית ברמת ביניים

2

Intermediate

יש לך ידע מסוים באנגלית, אבל כנראה שהיית רוצה לשפר את המיומנויות שלך. אוצר המילים שלך לא רע, אך עדיין קשה לך להרכיב משפט, שלא נדבר על לשוחח עם אנשים אחרים.

קורס אנגלית ברמת ביניים יכול להיות המקפצה שלך בשפה האנגלית. בברלינגטון נעשיר את הידע שלך ונעבוד על יכולות הכתיבה, הקריאה וכמובן הדיבור ואף נשפר את יכולת ההגייה שלך.

במהלך הקורס נעשיר את אוצר המילים שלך על ידי שימוש במילים נפוצות ונוכל לשוחח על נושאים כגון:

תרבות פופולארית ומדיה חברתית | תחרויות ספורט | תזונה וכושר אורח חיים | קניות אונליין | הורות והתא המשפחתי | חיים תעסוקתיים | ביצוע תכנונים פיננסיים | רגשות ותחושות | יחסי עבודה | תיירות ושהייה בחו"ל | הגשמה עצמית | מערכות יחסים | טבע וסביבה

ICON TEST

לפני שנתאים לך קורס אנגלית אישי, זה הזמן לבחון את רמת האנגלית שלך!

כלים ללימוד אנגלית

באילו נושאים נתמקד בקורס אנגלית ברמת ביניים?

הניסיון הרב של ברלינגטון אינגליש בלימוד מיליוני תלמידים ברחבי העולם באמצעות שיטת הלימוד המתקדמת בעולם, מאפשר לנו להתחייב להעניק לכל התלמידים שלנו את כל הכלים על מנת להשיג שליטה בשפה האנגלית בהתאם לרמת הקורס הנבחר. בסיום קורס אנגלית לרמה בינונית של ברלינגטון אינגליש תוכלו גם אתם לקרוא באופן שוטף באנגלית, לכתוב ללא שגיאות ולשוחח בבטחון.

אוצר מילים

המילים הן הבסיס של כל שפה, וככל שאוצר המילים שלכם יהיה גדול יותר כך השפה שלכם תהיה עשירה יותר. אוצר מילים רחב מאפשר לנו לתקשר באמצעות השפה – קודם כל הוא מסייע לנו להבין את מה שאנחנו שומעים, אם זה בשיחה או בצפייה בסרטון או סדרה, ובהמשך הוא מסייע לנו בדיבור וביצירת שיחה. בקורס לימוד אנגלית לרמה בינונית של ברלינגטון אנחנו שמים דגש על הרחבת אוצר המילים כדי שתוכלו להרגיש בנוח עם האנגלית שלכם – להבין סוף סוף את המילה הזו בשיר שתמיד תהיתם מה היא אומרת, ולהצליח להסביר את התחושה הזו שתמיד רציתם לתאר אבל לא הכרתם את המילה המתאימה.

כתיבה וניסוח

אתם מצליחים לכתוב פוסטים באנגלית לרשתות החברתיות, ואפילו להתכתב עם חברים שהכרתם בטיול הגדול בחו"ל, אבל תמיד רציתם לכתוב יותר בקלות ולהתנסח יותר בבירור. בקורס אנגלית לרמה בינונית תוכלו לשפר את יכולות הכתיבה והניסוח שלכם, כך שכל פוסט וכל הודעה שלכם יהיו הרבה יותר מדויקים ומובנים. בנוסף, תחשפו לסגנונות כתיבה שונים ולדרכי ניסוח שונות שמתאימות לכל מיני סיטואציות יומיומיות, ותלמדו להתאים את סגנון הכתיבה והניסוח לכל סיטואציה.

תרגילי דקדוק

בדיוק כמו בשפה העברית, גם באנגלית חוקי כללי הדקדוק משפיעים מאד על השימוש בשפה. שימוש נכון בכללי הדקדוק, בזמנים ובהטיות השונות, משפר את השליטה שלכם בשפה באופן משמעותי. למרות החשש הטבעי של רבים מתרגילי הדקדוק, את רובם אתם כבר מכירים ואפילו משתמשים בהם בכל פעם שאתם מדברים באנגלית. בקורס לימודי אנגלית לרמה בינונית נלמד אתכם להבחין בהם ולהבין את השיטתיות של כללי הדקדוק השונים, כדי שתוכלו ליישם אותם בכל שיחה, מדוברת או כתובה.

תרגול דיבור

בקורס אנגלית לרמה בינונית של ברלינגטון לא רק המורים מדברים – במהלך הקורס תתרגלו גם אתם כמה שיותר את הדיבור שלכם, בשיחות בכיתה עם המורים והתלמידים ובתרגולים עצמאיים מחוץ לשעות הקורס באמצעות תכנת לימוד האנגלית המתקדמת שלנו. כל תרגול וכל שיחה יחדדו את הניסיון שלכם, יגבירו את הבטחון העצמי ויחזקו את השליטה שלכם בשפה.

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-21 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!