קורס אנגלית עסקית

הקריירה שלכם זה ה-Job שלנו!
קורס אנגלית עסקית המותאם בשבילך

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה

כל קריירה מתחילה בראיון עבודה. ביצוע ראיון עבודה בדרך כלל גורם לכולנו להרגיש די לחוצים וכשעורכים ראיון עבודה באנגלית, הלחצים גדלים משמעותית. אנו שואפים לעשות רושם טוב על המראיין כדי לקבל את התפקיד הנחשק ובמקביל אנחנו צריכים להימנע מלהיכנס לחרדה. אז מה עושים? הכנה טובה היא המפתח לראיון עבודה מוצלח! חולמים לעבוד בחברה גלובאלית? להיכנס להייטק? אל תגיעו לראיון העבודה לא מוכנים, שפרו את האנגלית העסקית שלכם כבר עכשיו עם ברלינגטון אינגליש!

בברלינגטון פיתחנו עבורכם את הקורס ללימוד אנגלית עסקית המושלם, אבל זה לא הספיק לנו. הבנו שהדרך הטובה ביותר ללמד אנגלית עסקית, היא ליצור את הסביבה שמתעסקת בתחום העיסוק שלכם, עם המקרים המקצועיים ואוצר המילים שסובב אתכם – וזה בדיוק מה שעשינו בשבילכם!

0 +
מדינות בעולם
0
סניפים בישראל
0 +
תלמידים ברחבי העולם למדו בחומרי קבוצת ברלינגטון
קורס אנגלית עסקית - ברלינגטון 2 אנשים
איך ללמוד אנגלית עסקית בקלות

קורס אנגלית עסקית

בברלינגטון אינגליש יצרנו עבורכם אלפי תרגולי שיחות ודיאלוגים המותאמים לעשרות תחומי עיסוק שונים, על מנת שאתם תוכלו לתרגל את האנגלית הרלוונטית עבורכם ברמה הגבוהה, המדויקת והטבעית ביותר.

בשיטה הבינלאומית ללימוד אנגלית שפיתחנו, אתם מקבלים את האפשרות לקחת חלק בפעילויות עסקיות, לנהל שיחות מקצועיות בתחומכם, לחוות בצורה ממשית אינטראקציות מחיי היום-יום שלכם, לכתוב קורות חיים באנגלית בהנחיה מקצועית ולהרחיב את אוצר המילים המקצועי שלכם, מנוחות ביתכם עם מערכת ברלינגטון, מבית העסק שלכם או מכיתות הלימוד שלנו עם עם צוות מורי האנגלית העסקית המקצועיים ביותר.

קבוצת ברלינגטון אינגליש פיתחה את הנוסחה המנצחת ללמידה של אנגלית עסקית בזמן קצר, עם למעלה מ-2 מליון תלמידים במעל ל-32 מדינות, כולל סניפים רבים בפריסה ארצית. סוד ההצלחה שלנו נובע מהניסיון הרב שצברנו, אך בעיקר מהיכולת שלנו לבנות קורס המותאם אישית בשבילכם!

איך לשפר את האנגלית לטובת הקריירה

אנגלית מקצועית

הנדבך החשוב ביותר בלימוד אנגלית עסקית הוא ללא ספק נושא השפה המקצועית.

לכל תחום עיסוק יש את "האנגלית שלו" עם אוצר המילים והז'רגון המקצועי המרכיב אותו, ולכן עמלנו ויצרנו עבורכם בברלינגטון אינגליש קורס אנגלית עסקית עם מערכים מקצועיים לעשרות תחומי עיסוק, על מנת שהקורס שנבנה עבורכם יהיה קורס המותאם אישית באופן מושלם לתחום העיסוק שלכם, ש"מדבר" את השפה העסקית שלכם. בצורה זו אתם חווים ומתרגלים את האנגלית המקצועית שלכם, מרחיבים את אוצר המילים ומשפרים את הביטחון ויכולת הדיבור שלכם.

מערכת ברלינגטון אינגליש תאפשר לכם לקחת חלק פעיל בשיחות ודיאלוגים המאפיינים את תחום המקצוע שלכם ומאפשרת לכם לחוות, לנסות ולתרגל בדרך להרחבת אוצר המילים הרלוונטי עבורכם, תוך שיפור הביטחון ויכולת הדיבור שלכם. בנוסף, המערכת יודעת לזהות היכן אתם טועים ואף תסביר לכם מה הייתה הטעות שלכם וכיצד עליכם לתקן אותה, תוך כדי חזרה ותרגולים נוספים סביב אותה טעות, במטרה להביא אתכם להצלחה.

הקורס יעסוק במגוון נושאים כגון: הסביבה המשרדית, מפגש עם לקוח באנגלית, ראיון עבודה באנגלית, ניהול דיון באנגלית, פרזנטציה באנגלית, כתיבת דוא"ל מקצועי באנגלית, כתיבת דוחות באנגלית ועוד.

בריסטה מכינה קפה
תלמיד אנגלית בשיעור אנגלית אונליין
קורס אנגלית עסקית מותאם אישית

בניית תכנית לימוד אנגלית עסקית

בניית תכנית לימוד נכונה צריכה לשים אתכם ואת הצורך שלכם במרכז. זו הסיבה שתהליך בניית תכנית הלימוד מצריכה פגישה אישית עם יועץ לימודים מקצועי. בפגישה נעבור דרך שלושת השלבים בבניית הקורס:

  1. ניתוח ובירור צרכים – בשלב ראשוני זה נבין לעומק את הצורך שלכם מהקורס, אילו אספקטים צריכים לקבל דגש ומה הולך להנחות אותנו בקורס.
  2. מבחן ידע ורמה – אנו נבדוק את הידע והרמה שלכם באנגלית, על מנת שנוכל להכיר את האנגלית שלכם ומתוך מטרה לבנות את הקורס האפקטיבי ביותר עבורכם.
  3. תכנית הלימוד שלנו משלבת לימודים פרונטליים בכיתה או באונליין ושימוש בתוכנת ברלינגטון אינגליש המתקדמת בעולם, תוך התאמה אליכם מבחינת לו"ז, מיקום ושעות הלימוד.

כעת כל שנותר לכם זה להתחיל בלמידה, בדרך לכיבוש היעדים והמטרות שהצבנו.

אנגלית לקריירה

לימוד אנגלית עסקית בהתאמה למקצוע שלך

פיננסי

הייטק

רפואי

תעופה

משפטי

מכירות

תיירות

אדמיניסטרציה

הנדסה

מקצועות חופשיים

איך עושים את זה?

1. מנהלים שיחות ודיאלוגים מקצועיים המותאמים לתחום העיסוק

ייחודי בברלינגטון אינגליש – במהלך הקורס תתרגלו ותקחו חלק בעשרות שיחות ודיאלוגים מקצועיים, מתוך סיטואציות עסקיות הרלוונטיות עבורכם ותעשו שימוש בז'רגון המקצועי של תחומכם, הן בבית והן בכיתה, כדי שלכם יהיה קל בעבודה.

2. מתמקדים בהרחבת אוצר המילים המקצועי

אוצר מילים זה שם המשחק והוא משקף את האינטליגנציה והיכולות האישיות שלכם בעיני הצד השני. שיטת הלימוד שלנו שמה דגש על הרחבת אוצר מילים העסקית שלכם באופן משמעותי תוך תרגול ושימוש במילים החדשות שלמדתם.

3. מתרגלים עם טכנולוגיית זיהוי הדיבור המתקדמת ביותר בעולם

מערכת "זיהוי דיבור" מבית ברלינגנטון אינגליש, אשר מקשיבה, מדברת ומקריאה. טעיתם? המערכת תצביע בדיוק על השגיאה ותעזור לכם לתקן אותה. מדובר במנגנון ייחודי ורב עוצמה לאנגלית שלכם, המטפח ביטחון בשפה ומאיץ למידה.

יתרונות

שיטות לימוד חדשניות וייחודיות עם גמישות מלאה ללוח הזמנים

קורס אנגלית עסקית בברלינגטון אינגליש מתאים במיוחד לאנשים עובדים וישתלב יחד עם העבודה שלכם וחיי היומיום. באפשרותכם לבחור את הקורס המתאים לכם ביותר על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת החיים שלכם וגם להתקדם בקריירה. קורס אנגלית עסקית אונליין מתאים לאנשים המעוניינים ללמוד בקבוצה באמצעות הזום מכל מקום ובשעות מגוונות. לאלה מכם המעדיפים ללמוד עם מורה פרטי לאנגלית עסקית, קיים קורס פרטי בזום אחד על אחד עם מורה מקצועי שיתמקד בנקודות הקושי האישיות שלכם ובאתגרים המקצועיים העומדים בפניכם.

וי

שיבוץ עצמי לשיעורים באפליקציה

וי

סניפים בפריסה ארצית – לימודים קרוב לבית

וי

מעבר בין הרמות בחינם וללא תלות בקבוצה

וי

התמקדות בתחומי עיסוק ומקצועות שונים

וי

תחילת לימודים מיידית – ללא צורך להמתין לפתיחת קורס

וי

תוכנת לימוד מתקדמת בעלת מנוע לזיהוי ותיקון הדיבור

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-21 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!