לימוד אנגלית למתקדמים

רוצה לשפר את האנגלית שלך ולהיות פרופשיונל? בברלינטון אינגליש אפשר לעשות זאת ואפילו מבלי לפגוע בשגרת העבודה שלך

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה

אנגלית למתקדמים

3

Advanced

אנגלית ברמה בסיסית לא מספיקה על מנת להתקדם למשרות נחשקות בשוק העבודה. כיום, עובדים בחברות גלובליות ותפקידים בכירים נדרשים לדעת אנגלית כמעט ברמת שפת אם ולהצליח לנהל שיחה או תקשורת כתובה בצורה מושלמת.

לימוד אנגלית למתקדמים, מיועד לאנשים עובדים ויאפשר לך ללמוד בזמנים גמישים מבלי לפגוע בשגרת העבודה שלך. בנוסף לשיעורים, תינתן לך גישה למערכת הלמידה המקיפה ביותר בעולם בכל הקשור לאנגלית מקצועית.
במערכת נמצאות הרחבות מקצועיות במגוון תחומי עיסוק, באמצעותן נלמד ונרחיב את אוצר המילים הרלוונטי לך ואף נתנסה בדו-שיח מקצועי.

ללימודי אנגלית למתקדמים בברלינגטון אינגליש יכולים להיות מועילים ומשמעותיים עבורך במספר דרכים:

איכות ההוראה: ברלינגטון אינגליש הוא בית ספר איכותי ומוכר ללימודי אנגלית. שיטת הלימוד הייחודית תעזור לך לשפר את הדקדוק, את מיומנויות הדיבור, הכתיבה והקריאה. המורים בבית הספר מיומנים ומנוסים ומספקים תכנית לימודים מתקדמת שמתמקדת בפיתוח כישורי הדיבור.

קורסים בהתאמה אישית: בברלינגטון תמצאו קורסים מגוונים המתאימים לרמה שלכם, לצורך האישי שלכם ולמטרות שהצבתם לעצמכם. תוכל ללמוד את המבנה המתקדם של השפה, להתעמק במונחים מתקדמים, להשתמש בשפה בצורה יצירתית ולהתקדם לרמה בה תוכל לתקשר באופן מתקדם באנגלית.

לו"ז וחומרי לימוד: שעות הלימוד בברלינגטון גמישות ומתאימות גם לאנשים עובדים ועסוקים. אתם קובעים מתי נוח לכם ללמוד. חומרי הלימוד המלווים את הקורס הינם ברמה הגבוהה ביותר וישנה אפשרות להתמקד בשפה האנגלית בתחומי עיסוק שונים.

קורס אנגלית למתקדמים יכול לספק לכם מסגרת אפקטיבית ומקצועית להשגת הידע והכישורים הדרושים לכם כדי לשלוט באנגלית ברמה גבוהה.

במהלך הלימודים נעשיר את אוצר המילים שלך על ידי שימוש במילים נפוצות ונוכל לשוחח על נושאים כגון:

יזמות ועסקים | סוגיות גלובליות | חדשות ואקטואליה | יחסים בין אישיים | חינוך והשכלה | סוגיות מעולם הפסיכולוגיה והמדעים | הרגלי צריכה | בריאות ורפואה קונבנציונלית ומשלימה | טכנולוגיות עתידיות | תעשייה וחקלאות | תכונות אופי והתנהגות | סגנון ואופנה | השקפות עולם | גינונים חברתיים והבדלי תרבות | דיון והצגה של דעות מנוגדות | צריכת תרבות ואמנות | הבדלים בין תרבותיים

ICON TEST

לפני שנתאים לך קורס אנגלית אישי, זה הזמן לבחון את רמת האנגלית שלך!

כלים ללימוד אנגלית

באילו נושאים נתמקד אנגלית למתקדמים?

שיטת הלימוד הייחודית של ברלינגטון אינגליש, שהוכחה בהצלחה ברחבי העולם, מאפשרת לנו להעניק לתלמידים את הכלים המתקדמים ביותר לשליטה בשפה האנגלית. קורס אנגלית למתקדמים מאפשר לכל תלמיד למצות את מירב הפונטנציאל שלו ולהגיע לרמת שליטה גבוהה בשפה האנגלית, לנהל שיחות מקצועיות בנושאים שונים, לקרוא חומרים ומאמרים מורכבים ולכתוב מצגות ואפילו מאמרים ברמה הגבוהה ביותר.

אוצר מילים

אוצר המילים הענק של השפה האנגלית הוא אכן אוצר – ככל שנתמיד בחיפוש נמצא עוד ועוד פריטים ייחודיים ונדירים. השפה האנגלית כוללת מאות ואלפי מילים שלא נעשה בהן שימוש יומיומי, אך הן מוסיפות עומק וגיוון אינסופי לשפה. ממילים ומושגים מקצועיים המשמשים אנשי מקצוע בתחומים שונים ועד לתיאורים ספרותיים עמוקים, בקורס אנגלית למתקדמים תלמדו להכיר את אוצר המילים שמעבר לשפה המדוברת, ותחשפו לעושר והעומק של השפה האנגלית לחיזוק היכולות או ליצירת רושם באירוע חברתי מכובד.

כתיבה וניסוח

אחד המאפיינים של לימודי אנגלית ברמה מתקדמת היא העבודה המשמעותית על צורת הכתיבה והניסוח. כתיבה באנגלית של מסמכים מקצועיים, מאמרים וחוות דעת ואפילו מצגות עסקיות, דורשת רמה מתקדמת של יכולות כתיבה וניסוח, אותה ניתן להשיג באמצעות קורס אנגלית למתקדמים. קורס אנגלית למתקדמים יצעיד את יכולות הכתיבה והניסוח שלכם שלב אחד קדימה, ויאפשר לכם לעמוד בהצלחה בכל אתגר כתיבה באנגלית.

תרגילי דקדוק

שימוש נכון בכל כללי הדקדוק הוא השלב המתקדם ביותר של לימודי האנגלית. את האתגר הזה ניתן להשיג רק באמצעות תרגול מתמשך אשר מתמקד בכל הכללים, הפשוטים והמורכבים. בקורס אנגלית למתקדמים תרגול כללי הדקדוק עובר שלב ומתמקד בהבנה של חוקי הדקדוק, ולא רק בשינון שלהם, ויישומם של כללי הדקדוק בקיום שיחות מקצועיות, קריאה וכתיבה של טקסטים מורכבים יותר, עד לשליטה בחוקי הדקדוק השונים.

תרגול דיבור

הדיבור באנגלית שונה מקריאה וכתיבה באנגלית, מכיוון שמתווסף לו אלמנט משמעותי נוסף שאינו קיים בקריאה וכתיבה – ההגייה. קורס אנגלית למתקדמים משפר את יכולות השיח שלכם באנגלית על ידי ביצוע תרגילים המסייעים בחידוד הדיקציה הנכונה, הקפדה על הגייה נכונה של עיצורים ומילים, ושימוש באוצר מילים נרחב בכל שיחה יומיומית.

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-21 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!