הלימודים מגיל 18 ומעלה
­

שאלות ותשובות

להלן תשובות לשאלות נפוצות
אשר אנו נשאלים לעיתים קרובות

שאלות ותשובות
דף הבית > FAQ

שאלות ותשובות

במסגרת פגישת הייעוץ לקראת הלימודים, התלמיד עובר מבדק רמה אשר קובע מה רמת הלימוד המתאימה לו. קביעת הרמה אינו סוף פסוק ובכל רגע נתון תלמיד יכול לפנות למורה או לצוות בית הספר שיבדוק האם רמת האנגלית שלו השתפרה והאם מומלץ לו לעבור רמה.

שיטת הלימוד בברלינגטון אינגליש היא ייחודית וגמישה כך ששיעור אחד אינו תלוי באופן ישיר בשיעור אחר. כתוצאה מכך, תלמיד אשר מרגיש כי רמת הלימוד אינה מאתגרת אותו או שרמת הלימוד מעט גבוהה לו, יכול בכל שלב לעבור לרמה אשר תהיה לו יותר נוחה ותותאם לצרכיו.

שיעורים בקורס אינם תלויים זה בזה ובמידה והחסרתם שיעור אין הדבר פוגע בתהליך הלמידה. במידה ונאצלתם להיעדר משיעור או שאתם צפויים להיעדר ממספר שיעורים בעתיד, כל שעליכם לעשות זה לעדכן את מנהל הסניף בו אתם לומדים מספיק זמן מראש וסיום הקורס שלכם יידחה בהתאם.

מערכת הברלינגטון אינגליש היא ערכת לימוד ייחודית לבית הספר, אשר ניתן לתרגל בה וללמוד אוצר מילים וכללי דקדוק בצורה אינטראקטיבית, בשלל מצבים מחיי היום יום. המערכת מצויידת במנוע זיהוי הדיבור המתקדם בעולם והיא יודעת לזהות את הקול של התלמיד ומתקנת אותו, במידה וישנן טעויות הגייה.

למערכת הברלינגטון אינגליש יש קורסים באנגלית מקצועית, מתחומים שונים ורמות שונות. קורסי האנגלית המקצועית של ברלינגטון אינגליש, יכינו אתכם לתחום העבודה שלכם, יתנו לכם כלים לדיבור שוטף ורכישת אוצר מילים מתחום העיסוק שלכם.

צוות ההוראה של בית הספר מורכב ממורים דוברי אנגלית שפת אם, בעלי ניסיון בהוראת האנגלית כשפה שנייה. בנוסף לניסיונם, צוות המורים בבית הספר עובר הכשרות והשתלמויות במהלך תקופת עבודתם.

אנו מאמינים כי על מנת לחזק את שטף הדיבור ולשבור את מחסום השפה, יש צורך בקבוצות קטנות, בהן התלמידים מקבלים יחס אישי ולא חוששים להתחיל לדבר בשפה האנגלית, בכך רוכשים שטף דיבור וביטחון בשפה גם מחוץ לכיתה.

בית הספר מתמחה בהוראת אנגלית מדוברת והעשרת שטף הדיבור והביטחון בשפה האנגלית. קורסי הלימוד שלנו משלבים עבודה על שלל מרכיבי השפה כגון התנסחות בכתב, דקדוק, שיפור אוצר מילים, דיבור שוטף וקריאה. שיטת הלימוד מבטיחה שהתלמידים מקבלים יחס אישי, כך שתוכן השיעור מותאם לצרכים שעולים על ידי התלמידים בקבוצת הלימוד.

עלות הקורסים משתנה בהתאם לצורך שלכם ובהתאם לאורך הקורס אותו תרצו לקחת. ישנם קורסים ארוכים יותר, חלק מהקורסים קצרים יותר, ישנם קורסי לימוד פרטיים ויש קבוצתיים. הקורס שתרכשו בבית הספר יותאם לפי הצורך שלכם ולפי המטרה שלשמה אתם מעוניינים לשפר את האנגלית שלכם.

אנו מאמינים שלדבר הוא המפתח ללימודי האנגלית, לדבר את השפה על מנת לשפר אותה. בבית הספר שלנו מאמינים שאם עשיתם הכל על מנת לשפר את השפה – הגעתם לשיעורים ותירגלתם במערכת הלימוד ברלינגטון אינגליש ועדיין לא חשתם שיפור בדיבור והשימוש שלכם בשפה – בהתקיים תנאים מסויימים אנו נעניק לכם קורס אנגלית של שלושה חודשים, בעלות של דמי רישום בלבד במקום בעלות של קורס מלא.

השימוש בתוכנת הברלינגטון נעשה בעזרת שם משתמש וסיסמא וערכת אוזניות שבה מצוי רכיב זיהוי הדיבור הייחודי. את התוכנה ניתן להוריד לכל מחשב וניתן לקחת איתכם את ערכת האוזניות ולהשתמש בהן לתרגול בכל מקום בו תחפצו ובכל זמן שמתאים לכם.

רוצה קורס אנגלית

אונליין?

מה אתם מקבלים:

  • שיעורי אונליין
    בהנחיית מורה
  • אתם בוחרים
    מתי ללמוד
  • טכנולוגיית הלמידה
    המתקדמת בעולם
  • לימודי העשרה

השאר פרטים לשיחה אישית עם יועץ לימודים:


לומדים אנגלית בקלות

גם בכיתה וגם מהבית!

השאר פרטים לשיחה אישית עם יועץ לימודים!

 אני מאשר/ת קבלת עדכונים ודואר פרסומי

מבדק רמה