קורס אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית מותאם לחברות וארגונים.

השפה האנגלית שולטת היום במגזר העסקי הבינלאומי ומחברת בין אנשים ועסקים מכל רחבי העולם. כמעט בכל תחום, אנו נדרשים לדעת ולהשתמש בשפה האנגלית והיכולת שלנו להתבטא בעל פה או בכתב עשויה להשפיע באופן ישיר על הצלחת העסק.

חברות וארגונים שונים העובדים מול קולגות וספקים מחו"ל, העובדים עם קהל לקוחות דובר אנגלית, המעוניינים להעשיר את העובדים וארגונים השואפים לייעל את העבודה על ידי שיפור מיומנויות השפה ולחסוך זמן יקר – יוכלו ליהנות מקורס לשיפור האנגלית העסקית והכללית, המותאם עבורם ויסייע לעובדים להשתלב בזירת העסקים העולמית עם יתרון משמעותי אל מול המתחרים.

בקורס העובדים מקבלים הזדמנות לשפר את רמת האנגלית העסקית שלהם ולייעל את אופן השימוש בשפה במצבים יומיומיים חוץ ופנים ארגוניים כגון דיונים, שיחות פורמאליות ובלתי פורמאליות עם לקוחות ועמיתים וכתיבה נכונה של דוחות ותכתובות דוא"ל.

businees-meeting1-min

במהלך הלימודים אנו מאפשרים לעובדים:

 • להתנסות במגוון סיטואציות מחיי היומיום בעבודה
 • ללמוד ממקרים עסקיים
 • להעשיר את אוצר המילים המקצועי בתחומם
 • להתבטא בשיח מקצועי ולקבל פידבק לאורך כל הדרך
 • לשפר את כישורי השפה החיוניים להצליח בעולם העסקי
 • לדעת כיצד לתקשר בצורה יעילה בסביבה מקצועית

השיעורים הפרונטליים עם המורה עוסקים בעיקר בפרקטיקה של השפה ומורכבים מחלקים ויזואליים, סרטונים ומצגות. מחוץ לשיעורים העובדים יוכלו לתרגל את השפה בתוכנת הלימוד הייחודית המותאמת לתחום העיסוק הספציפי בארגון שלך!
אנחנו בברלינגטון אינגליש הבנו כי לכל ארגון יש קהל לקוחות ייחודי, אוכלוסיית עובדים ספציפית, ז'רגון מקצועי מוגדר ואופי עבודה ייחודי ולכן הקורס ייבנה באופן אישי בהתאם לדרישות ולצרכי הארגון. אנו מציעים את הקורס המותאם ביותר עבור העובדים והארגון שלך, עם גמישות מלאה בזמנים, בתכנים, במיקום ובאופי הקורס.

למה ללמוד אנגלית עסקית דווקא אצלנו?

גמישות מלאה בימים בשעות ובמיקום

ליווי אישי לאורך כל הקורס

תכנית לימוד מותאמת לעובדים

מורים דוברי אנגלית שפת אם

מחירים נוחים

דוחות שוטפים

חומר מקצועי מבית ECB

תוכנת לימוד מתקדמת

מה העובדים יוכלו לעשות בסיום הקורס?

קורסי אנגלית עסקית בברלינגטון אינגליש

 • לתקשר בביטחון באנגלית בשיחות רשמיות ובשיחות Small talk
 • לכתוב ולהעביר מצגות ופרזנטציות ברורות ואפקטיביות
 • להעביר מסרים ולדבר בצורה שוטפת, נכונה וברורה
 • לנהל משא ומתן
 • לכתוב דוחות, מכתבים רשמיים ודוא"ל
 • להתמודד עם מצבים בין תרבותיים וחברתיים שונים

תכולת השירות

קורס האנגלית העסקית של ברלינגטון אינגליש מציע פתרון מקיף ללימודי השפה בסביבת העבודה המקצועית.
אנו דואגים לספק את תכני הלימוד העדכניים והמתאימים ביותר עבור הארגון שלך.

מה כולל הקורס?

שיעורים פרונטליים

במשרדים שלכם או אצלנו באחד מ-31 סניפים הרשת

אפליקציה לתרגול

בכל מקום ובכל שעה

תוכנת לימוד מתקדמת

הכוללת תרגול של אנגלית יומיומית ואנגלית בהתאמה מקצועית

חוברות עבודה וספרי דקדוק

הנכתבים בהתאמה אישית לארגון, לקורס ולרמת המשתתפים, לתרגול בשיעור ובבית

מבין לקוחותינו

איך זה עובד?

פגישת ייעוץ

שבה נמפה ונבין את הצרכים
של הארגון והעובדים שלך,
נכיר לעומק את קהל היעד
על מנת שנוכל לספק עבורו
את הקורס האידיאלי

מבדקי רמה וחלוקה לקבוצות לימוד

כל משתתף יעבור מבדק רמה
שיקבע את רמתו ועל פיה
ישובץ בקבוצת לימוד

בניית תכנית קורס וסילבוס

כמות תלמידים בקבוצה,
שעות אקדמאיות, מספר מפגשים,
ימים, שעות וחומרי לימוד

ליווי אישי

מתחילת הקורס ועד סופו
ומתן מענה לכל צורך
ובקשה שיעלו בדרך

מעקב התקדמות

אודות שימוש בתוכנה,
נוכחות העובדים בשיעורים
והתקדמות בחומר הנלמד

שיטת הלימוד

רשת בתי הספר פיתחה שיטת לימוד ייחודית ללימוד השפה האנגלית באמצעות תקשורת (Communicative learning). השיטה מבוססת על תהליך לימוד תוך כדי שיחה, תרגול מצבים וסיטואציות שניתן ללמוד מהן ומקנה לתלמיד ביטחון עצמי לשימוש אקטיבי בשפה. השיטה מתבססת על השילוב המנצח בין הוראה פרונטאלית בקבוצות קטנות ולימוד עצמי בכל מקום ובכל זמן הנוח לתלמיד. שיטה זו מאפשרת לעובדים לשלב את לימודי השפה יחד עם לוח הזמנים האישי והמקצועי שלהם תוך התחשבות בקצב התקדמותם האישי.

הלימודים בקורס מתנהלים במספר זירות:

 • לימוד באמצעות תוכנת BurlingtonEnglish® – רשת בתי הספר מפעילה את מערכת הלימוד המקוונת המתקדמת והטובה ביותר מסוגה בעולם, המבוססת על "מנוע זיהוי דיבור" (SpeechTrainer®). התוכנה מותאמת לכל רמות הלימוד ומאפשרת לתלמיד להקליט את עצמו בעת שיחה באנגלית ולקבל פידבק מדויק אודות הגייה נכונה של השפה.
  בתוכנה למעלה מ-30 הרחבות בתחומי עיסוק מקצועיים שונים כגון: הייטק, אדמיניסטרציה, הנדסה, תעופה, מלונאות, מכירות, פיננסים, רפואה ועוד. באמצעות ההרחבות, מקבל העובד הזדמנות ללמוד אנגלית עסקית תוך מיקוד מלא בתחום המקצועי הרלוונטי אליו כאשר מערכי השיעור מותאמים למקצוע המבוקש. התוכנה מאפשרת לתלמיד לתרגל את השפה באמצעות אלפי שיחות ודיאלוגים המותאמים לתחומי העיסוק השונים כך שניתן לתרגל את האנגלית הרלוונטית בצורה המדויקת והטבעית ביותר.
 • שיעורים פרונטאליים בכיתות לימוד – אשר יתקיימו במשרדים שלכם או באחד מסניפינו ויועברו על ידי מורים דוברי אנגלית שפת אם ובעלי למעלה מ-10 שנות ניסיון בהוראת אנגלית עסקית בחברות וארגונים. בשיעורים מתמקדים באנגלית עסקית מדוברת באמצעות דינמיקה קבוצתית המאפשרת לכל המשתתפים להשתמש בשפה ולצבור ביטחון. השיעורים אינטראקטיביים ומכילים מצגות, סרטונים, חוברות, סימולציות ועוד. בכל שיעור יקבלו העובדים כלים מעשיים לשימוש בשפה כגון אוצר מילים, דקדוק ומיומנויות קריאה וכתיבה.
 • אפליקציה ללימוד ותרגול אוצר מילים – אפליקציה לשימוש מכל טלפון נייד הכוללת את אוצר המילים הנלמד במסגרת הקורס ומסייעת להעשיר את אוצר המילים האישי שבו העובד בחר להתמקד במהלך הקורס.

מערכת ברלינגטון בחדשות

FOX, FBN and Bloomberg as Sponsored Programming

למה ברלינגטון אינגליש

ברלינגטון הינה קבוצה עולמית הפועלת ב-32 מדינות ברחבי העולם. כ-2 מיליון תלמידים הלומדים אנגלית במסגרת מגוון המוצרים והשירותים שמציעה הקבוצה ללימודי השפה האנגלית. פעילות הקבוצה כוללת בתי ספר ללימוד אנגלית מדוברת למבוגרים, לימודי אנגלית עסקית, הוצאה לאור של ספרים להוראת אנגלית לבתי ספר בכל העולם ותוכנה מתקדמת ללימוד אנגלית בעלת טכנולוגיה ייחודית לאימון הדיבור -SpeechTrainer® .
ברלינגטון מתמחה בהוראת השפה האנגלית מעל ל-30 שנה ומקנה לתלמידים בכל רחבי העולם ידע בשפה האנגלית באמצעות שיטות לימוד ייחודיות. בישראל מפעילה הקבוצה בית ספר ללימוד אנגלית מדוברת למבוגרים הפועל ב-31 סניפים בפריסה ארצית מקרית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום.

לבחירתך ולנוחיותך, ניתן ללמוד במשרדי החברה שלך או באחד מ-31 סניפי הרשת.
ניתן לקיים לימודים בקבוצה, אחד על אחד ואף ניתן ללמוד בקבוצות קטנות של 2-3 משתתפים. יחד איתך נתאים את מבנה ואופי הקורס בהתאם לדרישות ולצרכים של הארגון שלך.
עלות הקורס נקבעת על פי כמות השעות הכוללת לקבוצה.
בדרך כלל קורסים נמשכים כ-3 עד 5 חודשים, אך ניתן לקיים קורסים גם במתכונת אינטנסיבית של חודש עד חודשיים. כמובן שאורך הקורס גם תלוי במטרה שאליה שואפים להגיע. אנו נתאים את הקורס באופן מלא לצורך ולדרישה שלך.
אורך מפגש הוא מינימום 3 שעות לימוד אקדמאיות. יחד נתאים את אורך ואופי המפגש לעובדים בארגון שלך.
כמות המפגשים בשבוע תקבע בהתאם לדרישות ולצרכים של הארגון שלך כשההמלצה שלנו היא בין 1-2 מפגשים בשבוע.
אנו מלמדים אנגלית עסקית לכל הרמות ומבצעים למשתתפים מבדקי רמה לפני תחילת הקורס. על פי תוצאות המבדקים, אנו מבצעים חלוקה לקבוצות לימוד הומוגניות. לעיתים ההבדלים ברמת האנגלית אינם משמעותיים וניתן ליצור קבוצת לימוד אחת.
מנהל תיק הלקוחות מעביר לאיש הקשר בארגון דיווח מלא אודות התקדמות העובדים בחומר הנלמד ודוחות שוטפים על שימוש בתוכנה ונוכחות העובדים בשיעורים.
תוכן הקורס יבנה בהתאמה מלאה לארגון לאחר שנבצע מיפוי צרכים ותיאום ציפיות. אנו מספקים את התכנים העדכניים ביותר והרלוונטיים ביותר עבור תחומי עיסוק מגוונים.

כיצד קורסי אנגלית בברלינגטון אינגליש יתרמו לכם?

אנו שואפים לספק לכם את קורס האנגלית העסקית המותאם ביותר לרמת העובדים
ויאפשר לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ בתחום האנגלית העסקית עם יועץ לימודים מומחה


 אני מאשר/ת קבלת עדכונים ודואר פרסומי