קורס אנגלית עסקית

הקריירה שלכם זה ה-Job שלנו!

לכן פיתחנו עבורכם את הקורס ללימוד אנגלית עסקית המושלם, אבל זה לא הספיק לנו. הבנו שהדרך הטובה ביותר ללמד אנגלית עסקית, היא ליצור את הסביבה שמתעסקת בתחום העיסוק שלכם, עם המקרים המקצועיים ואוצר המילים שסובב אתכם – וזה בדיוק מה שעשינו בשבילכם!

בברלינגטון אינגליש יצרנו עבורכם אלפי תרגולי שיחות ודיאלוגים המותאמים לעשרות תחומי עיסוק שונים, על מנת שאתם תוכלו לתרגל את האנגלית הרלוונטית עבורכם ברמה הגבוהה, המדויקת והטבעית ביותר.

בשיטה הבינלאומית ללימוד אנגלית שפיתחנו, אתם מקבלים את האפשרות לקחת חלק בפעילויות עסקיות, לנהל שיחות מקצועיות בתחומכם, לחוות בצורה ממשית אינטראקציות מחיי היום-יום שלכם, לכתוב קורות חיים באנגלית בהנחיה מקצועית ולהרחיב את אוצר המילים המקצועי שלכם, מנוחות ביתכם עם מערכת ברלינגטון, מבית העסק שלכם או מכיתות הלימוד שלנו עם עם צוות מורי האנגלית העסקית המקצועיים ביותר.

קבוצת ברלינגטון אינגליש פיתחה את הנוסחה המנצחת ללמידה של אנגלית עסקית בזמן קצר, עם למעלה מ-2 מליון תלמידים במעל ל-32 מדינות, כולל סניפים רבים בפריסה ארצית. סוד ההצלחה שלנו נובע מהנסיון הרב שצברנו, אך בעיקר מהיכולת שלנו לבנות קורס המותאם אישית בשבילכם!

ארבעת מסלולי הלימוד לאנגלית עסקית בברלינגטון אינגליש

אנגלית עסקית למנהלים

מסלול מהיר ואינטנסיבי הכולל מורה המומחה בתחום האנגלית העסקית שילווה אתכם בהתאם לקצב, לוח הזמנים והצרכים היחודיים שלכם.

אנגלית עסקית לחברות

במשרדנו או במשרדי החברה, בזמן הנוח לכם ובהתאם לצרכי החברה. מתקדמים באנגלית מקצועית ושימושית, המותאמת עבור אנשי החברה, בקבוצות לימוד או באופן פרטי.

קורס אנגלית עסקית אישי

קורס אנגלית עסקית המותאם בדיוק לצרכים שלכם ולמטרותיכם, כולל תכנית לימוד אישית המבטיחה הגעה לרמה הרצויה עבורכם.

סדנאות אנגלית עסקית

סדנה מקצועית ייעודית בהתאם לצרכי החברה שלכם שתשדרג למנהלים ולעובדים את האנגלית העסקית בהתאם לתחום העיסוק של החברה. (כתיבת מיילים, פרזנטציות, סמול טוק וכדומה).

לימוד אנגלית עסקית בקבוצה

בניית תוכנית לימוד אנגלית עסקית

בניית תכנית לימוד נכונה צריכה לשים אתכם ואת הצרכים שלכם במרכז!

זו הסיבה שתהליך בניית תכנית הלימוד מצריכה פגישה אישית עם יועץ לימודים מקצועי.
בפגישה נעבור דרך שלושת השלבים בבניית הקורס:

  • ניתוח ובירור צרכים – בשלב ראשוני זה נבין לעומק את הצרכים שלכם מהקורס, אילו אספקטים צריכים לקבל דגש ומה הולך להנחות אותנו בקורס.
  • מבחן ידע ורמה – אנו נבדוק את הידע והרמה שלכם באנגלית, על מנת שנוכל להכיר את האנגלית שלכם ומתוך מטרה לבנות את הקורס האפקטיבי ביותר עבורכם.
  • בניית תכנית קורס וסילבוס – לאחר שביררנו והגדרנו את הצרכים אנו יכולים כעת לבנות את הקורס בהתאם לצרכים שלכם והכי חשוב – בהתאמה אישית אליכם!

תכנית הלימוד שלנו משלבת לימודים פרונטליים ושימוש בתוכנת ברלינגטון אינגליש המתקדמת בעולם, תוך התאמה אליכם מבחינת לו"ז, מיקום ושעות הלימוד.

כעת כל שנותר לכם זה להתחיל בלמידה, בדרך לכיבוש היעדים והמטרות שהצבנו.

יתרונות שיטת הלימוד של ברלינגטון אינגליש

שיחות ודיאלוגים מקצועיים המותאמים לתחום העיסוק

ייחודי בברלינגטון אינגליש – במהלך הקורס תתרגלו ותקחו חלק בעשרות שיחות ודיאלוגים מקצועיים, מתוך סיטואציות עסקיות הרלוונטיות עבורכם ותעשו שימוש בז'רגון המקצועי של תחומכם, הן בבית והן בכיתה, כדי שלכם יהיה קל בעבודה.

התמקדות בהרחבת אוצר המילים המקצועי

אוצר מילים זה שם המשחק והינו משקף את האינטליגנציה והיכולות האישיות שלכם בעיני הצד השני. שיטת הלימוד שלנו שמה דגש על הרחבת אוצר מילים העסקית שלכם באופן משמעותי תוך תרגול ושימוש במילים החדשות שלמדתם.

טכנולוגיית זיהוי הדיבור המתקדמת ביותר בעולם

מערכת "זיהוי דיבור" מבית ברלינגנטון אינגליש, אשר מקשיבה, מדברת ומקריאה. טעיתם? המערכת תצביע בדיוק על השגיאה ותעזור לכם לתקן אותה. מדובר במנגנון ייחודי ורב עוצמה לאנגלית שלכם, המטפח ביטחון בשפה ומאיץ למידה.

ברלינגטון אינגליש – רשת בתי ספר ללימוד אנגלית

אנגלית מקצועית

הנדבך החשוב ביותר בלימוד אנגלית עסקית הוא ללא ספק נושא השפה המקצועית.

לכל תחום עיסוק יש את "האנגלית שלו" עם אוצר המילים והז'רגון המקצועי המרכיב אותו, ולכן עמלנו ויצרנו עבורכם בברלינגטון אינגליש קורס אנגלית עסקית עם מערכים מקצועיים לעשרות תחומי עיסוק, על מנת שהקורס שנבנה עבורכם יהיה קורס המותאם אישית באופן מושלם לתחום העיסוק שלכם, ש"מדבר" את השפה העסקית שלכם.

בצורה זו אתם חווים ומתרגלים את האנגלית המקצועית שלכם, מרחיבים את אוצר המילים ומשפרים את הביטחון ויכולת הדיבור שלכם.

מערכת ברלינגטון אינגליש תאפשר לכם לקחת חלק פעיל בשיחות ודיאלוגים המאפיינים את תחום המקצוע שלכם ומאפשרת לכם לחוות, לנסות ולתרגל בדרך להרחבת אוצר המילים הרלוונטי עבורכם, תוך שיפור הביטחון ויכולת הדיבור שלכם. בנוסף, המערכת יודעת לזהות היכן אתם טועים ואף תסביר לכם מה הייתה הטעות שלכם וכיצד עליכם לתקן אותה, תוך כדי חזרה ותרגולים נוספים סביב אותה טעות, במטרה להביא אתכם להצלחה.

קורס אנגלית עסקית בברלינגטון אינגליש מתאים במיוחד לאנשים עובדים וישתלב יחד עם העבודה שלכם וחיי היומיום. באפשרותכם לבחור את הקורס המתאים לכם ביותר על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת החיים שלכם וגם להתקדם בקריירה. קורס אנגלית אונליין מתאים לאנשים המעוניינים ללמוד בקבוצה באמצעות הזום מכל מקום ובשעות מגוונות. לאלה מכם המעדיפים ללמוד עם מורה פרטי לאנגלית עסקית, קיים קורס פרטי בזום אחד על אחד עם מורה מקצועי שיתמקד בנקודות הקושי האישיות שלכם ובאתגרים המקצועיים העומדים בפניכם.

הקורס יעסוק במגוון נושאים כגון: הסביבה המשרדית, מפגש עם לקוח באנגלית, ריאיון עבודה באנגלית, ניהול דיון באנגלית, פרזנטציה באנגלית, כתיבת דוא"ל מקצועי באנגלית, כתיבת דוחות באנגלית ועוד.

אנשי עסקים מתרגלים אנגלית מקצועית

לימוד אנגלית עסקית בהתאמה למקצוע שלך

—–

הקריירה שלך זה ה-Job שלנו

ייחודי בעולם – קורסי אנגלית בהתאמה אישית למקצוע האישי שלך

פיננסי

הייטק

רפואי

תעופה

משפטי

מכירות

תיירות

אדמיניסטרציה

הנדסה

מקצועות חופשיים

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ בתחום האנגלית העסקית עם יועץ לימודים מומחה

 אני מאשר/ת קבלת עדכונים ודואר פרסומי