קורס אנגלית אונליין

ללמוד אנגלית אונליין עם מורה מבלי לצאת מהבית!

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה
כלים ללימוד אנגלית אונליין

באילו נושאים נתמקד בקורס אנגלית אונליין?

בעידן בו אנחנו חיים היום, כל אחד יכול ללמוד אנגלית בצורה מקצועית גם מהבית. הכלים הטכנולוגיים הפשוטים העומדים לרשות כולנו מאפשרים לכל אחד לעבור קורס אנגלית אונליין בעזרת המחשב הביתי או הלפטופ, בהנחייתם של מורים מקצועיים לאנגלית.
Learn English Online with Burlington – בזכות השילוב של שיעורים אונליין בהנחיית מורה לאנגלית, עבודה אישית בתוכנת הלימוד העולמית של ברלינגטון אינגליש ותרגול באמצעות אפליקציה ללימוד מילים באנגלית, קורס האנגלית המקוון שלנו הוא פתרון אידיאלי ללימוד אנגלית באינטרנט שמתאים לכל אחד ואחת, ומאפשר לכם לשפר את האנגלית שלכם בזמן, במקום ובקצב שלכם.

תלמידת אנגלית מחזיקה אייפד

Learn English Online

בזמן שמתאים לכם: לימוד אנגלית בקורס אנגלית אונליין מאפשר לכם להצטרף לשיעורים המקוונים בכל יום ושעה שמתאימים לכם, בנוחות של הבית שלכם. יום או לילה, אמצע השבוע או במהלך הסופ"ש, אתם בוחרים מתי להצטרף לשיעור בזמן ובמקום שנוח לכם.

במקום שמתאים לכם: קורס לימוד אנגלית באינטרנט חוסך לכם המון זמן יקר. אין צורך לתכנן את הלו"ז היומי כך שיתאים למערכת השיעורים שלכם, ואין צורך לבלות זמן יקר בנסיעות הלוך ושוב אל השיעור. אפשר להתחבר אל השיעור דרך כל מחשב, מהבית או מהחופשה, ולשפר את האנגלית שלכם.

בקצב שמתאים לכם: כשאתם לומדים אנגלית בקורס אנגלית מקוון, אף פעם לא תפספסו שיעור. בקורס לימוד אנגלית באינטרנט אתם קובעים את הקצב ויכולים להצטרף לכל שיעור בכל שלב, כך שלא תפסידו שום דבר. אם נכחתם בשיעור ואתם מרגישים שאתם רוצים לחזור על השיעור, תוכלו להצטרף ולצפות בשיעור פעם נוספת.

במקביל לקריירה שלכם: קורס אנגלית מקוון אידיאלי לאנשים בעלי קריירה שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם אך לא תמיד פנויים לשיעורים בימים קבועים או בשעות קבועות. הקורס המקוון של ברלינגטון מאפשר לכם לימוד אנגלית במחשב מכל מקום בו אתם נמצאים ובכל שעה של היום או הלילה. תוכלו לעשות זאת אפילו ממקום העבודה, מהמשרד או מהבית. בזמן ובקצב שמתאים לכם.

לימוד אנגלית אונליין

בעולם הדיגיטלי של היום, הרבה מהפעילויות השגרתיות שלנו הפכו למקוונות וכך גם לימודי האנגלית אשר הפכו פשוטים ונגישים יותר. אנו מזמינים אותך ללמוד אנגלית ממש כמו בכיתה, לנצל את הזמן שלך בבית לפיתוח אישי וליהנות מכל היתרונות של לימודים אונליין. לימודי אנגלית באינטרנט יאפשרו לך לשפר את האנגלית שלך מכל מקום בארץ ובעולם, מבלי לפגוע בשגרת חייך. בברלינגטון אינגליש קיימים שיעורי אנגלית אונליין בהנחיית מורה והלימודים הינם בקבוצה קטנה המותאמת לרמה שלך. באפשרותך לבחור מתי ללמוד ולשבץ את עצמך לשיעורים בימים ובשעות המתאימים לך באמצעות אפליקציה ידידותית ופשוטה. מעבר לשיעורים עם המורה, טכנולוגיית הלמידה המתקדמת בעולם לימוד אנגלית תהיה זמינה לך 24/7 במהלך כל תקופת הקורס ובה ניתן לתרגל את שלל מרכיבי השפה ולחזור על אוצר המילים הנלמד בשיעור אונליין.
תלמידה לומדת בקורס אנגלית אונליין
רמות

מתחילים ללמוד אנגלית איך ומתי שמתאים לכם

1
מתחילים
Beginners
2
רמת ביניים
Intermediate
3
מתקדמים
Advanced

ללמוד אנגלית בכל מקום ובכל זמן

אפליקציה ללימוד אנגלית

תלמידים מספרים

מה יש לתלמידים שלנו לומר עלינו?

המלצות נוספות
הסניפים שלנו

אנו מאמינים שחווית לימוד איכותית מתחילה בנגישות ובקרבה לבית

הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום במטרה לאפשר לך ללמוד במקום הקרוב לביתך או למקום עבודתך מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים בדרכים ובפקקים. נשמח לראותך באחד מ-35 הסניפים שלנו הבנויים כך שתוכל ללמוד אנגלית באווירה חמה ומשפחתית עד להשגת המטרות שהצבת לעצמך.

רוצה לדבר אנגלית בקלות? נשאר לך רק להשאיר פרטים!

יועץ לימודים יצור איתך קשר לשיחת ייעוץ חינם ובה נתאים עבורך קורס מדויק שיוביל אותך להצלחה!
מזמינים אותך להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון תלמידים מרוצים ברחבי העולם שבחרו ללמוד אנגלית עם קבוצת ברלינגטון אינגליש!

כוכב
הלימודים מגיל 18 ומעלה